EN|RU|UK
 Київські новини
  6073  137

 Кличко: Ми отримали від ЮНЕСКО позитивну оцінку проекту флагштока з найбільшим прапором

Столична влада представила проект установки флагштока Державного прапора України ЮНЕСКО для узгодження і попередньо отримала позитивну оцінку.

Про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час виступу на початку засідання Київради, повідомляє прес-служба політика.

“Зараз роздувається багато спекуляцій та інсинуацій щодо встановлення головного прапору столиці в Києві. Знаєте, якщо чесно, я здивований. Лунають закиди, мовляв, навіщо це потрібно? Не на часі тощо...” - зазначив Віталій Кличко.

Він наголосив, що державний прапор України – це один із символів держави, її оберіг, що сприяє національній єдності, консолідації суспільства, пробуджує почуття гордості за країну. Це - символ, за який проливають кров та віддають життя наші герої, відстоюючи незалежність і свободу України.

“І сьогодні наш прапор – не тільки символ державності, а – я б сказав - ще й символ нашої віри. Віри в себе, в свої сили, в перемогу України! Саме тому і виникла ідея встановлення найбільшого прапору України. Встановити його ми плануємо на території музею історії України у Другій Світовій війні. Таке розташування дасть змогу бачити прапор з багатьох районів міста Києва”, - сказав мер міста. - Оскільки йдеться про схили Дніпра, ми презентували проект ЮНЕСКО для погодження і попередньо отримали схвальну оцінку”, - підкреслив Кличко.

"Щодо вартості проекту, це ж не просто флагшток. “Щоб встановити металеву конструкцію висотою 75 метрів і вагою 85 тонн – це й інженерно технічні роботи, і облаштування прилеглої території, й інші роботи. Фахівці від КМДА, які над цим працюють, нададуть всі розрахунки і технічне обґрунтування”, - зазначив Кличко.

Мер закликав всі фракції без зайвих емоцій обдумати і сформувати свою позицію, щодо встановлення найбільшого символу нашої держави, щоб роботи не зупинилися. Оскільки ввести споруду флагштоку в експлуатацію планується до Дня Прапору - 23 серпня 2018 року.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3039445
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору