EN|RU|UK
 Політика України
  16688  69

 Нацгвардія має бути готова взяти під контроль ситуацію на окупованих територіях, - Аваков. ФОТО

Про це міністр внутрішніх справ заявив сьогодні, 14 грудня, під час військової ради Національної гвардії України.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на сайт МВС.

"Гвардія, як і інші правоохоронні органи, завжди будуть поза політикою. Її завдання охороняти права і свободи громадян, забезпечувати публічний порядок та припиняти незаконну діяльність. Вони також повинні бути готові взяти під контроль ситуацію на тимчасово окупованих територіях в рамках мирного плану по деокупації", - повідомив Арсен Аваков.

Очільник МВС підкреслив, що пріоритетом для міністерства внутрішніх справ залишається розбудова всіх органів системи МВС.

Нацгвардія має бути готова взяти під контроль ситуацію на окупованих територіях, - Аваков 01

Нацгвардія має бути готова взяти під контроль ситуацію на окупованих територіях, - Аваков 02

"Нашим пріоритетом залишається розбудова Національної гвардії - матеріально-технічна та професійна. Велика кількість проектів спрямована саме на це. Зокрема, нещодавно ми провели зустріч з представниками Нацгвардії штату Каліфорнія. Досвід, який українські гвардійці отримуватимуть від них сприятиме ефективнішому захисту та охороні життя, прав, свобод і законних інтересів громадян", - зазначив він.

Арсен Аваков нагадав, що в держбюджет на наступний рік заклали кошти не лише на грошове забезпечення, але і на соціальну підтримку та питання забезпечення житлом.

"У наступному році ми маємо дати ще близько тисячі квартир, щоб за три-чотири роки вивести чергу на нуль. Це наша стратегія і наша мета", - сказав міністр.

Він додав, що дуже важливим є поступальний рух у зростанні заробітної плати і соціального захисту працівників системи міністерства.

Перший заступник міністра Сергій Яровий наголосив, що силами Національної гвардії забезпечили безпеку близько 80 тисяч заходів.

Однако, первый заместитель министра добавил, что проблемы существуют и не нужно на них закрывать глаза, необходимо учиться на каждой ошибке.

"Ми маємо деякі проблеми і прорахунки. І ми повинні враховувати кожну помилку і вчитися на ній. Треба приймати рішення оперативно, на місцях і не боятися брати на себе відповідальність. А також керівник повинен взаємодіяти зі своїми підлеглими, щоб забезпечувати порядок не лише на вулиці, але і в колективі", - сказав він.

Нагадаємо, наразі проводиться серйозна робота керівництвом Міністерства внутрішніх справ України та Національної гвардії щодо залучення іноземних інструкторів для підготовки військ. Крім цього здійснюються кроки для залучення потенціалу розвинутих країн з метою вдосконалення Міжнародного багатопрофільного міжвідомчого навчального центру у селі Старе, Київської області.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3039369
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору