EN|RU|UK
 Економіка
  1171  36

 Корупція під час розподілу вагонів "Укрзалізницею" процвітає, - президент "Укрметалургпрому" Каленков

У першій декаді грудня Центр транспортних стратегій "Укрзалізниці" (ЦТЛ) надав гірничо-металургійному комплексу лише 25% вагонів від загального обсягу перевезень комбінатів, що на -4% нижче, ніж забезпечення вагонами в листопаді, про це заявив президент об'єднання підприємств "Укрметалургпром".

Також за словами Олександра Каленкова, перелік підприємств, які відчувають дефіцит вагонів поповнився.

"Цього місяця перелік підприємств, забезпечення яких не перевищує навіть 10%, поповнився ще кількома комбінатами (Запоріжсталь - 3%, Новотроїцьке РУ - 4%, Північний ГЗК - 6%, ІнГЗК - 10%, ММКИ - 10%)", - заявив Каленков.

За словами Каленкова, такий стан справ може свідчити про факти дискримінації і корупції під час розподілу вагонів.

"Напрошується висновок, що навіть те неправдоподібне завзяття пана Кравцова навести порядок в УЗ, яке він демонстрував раніше, активно вичерпується, а корупція під час розподілу піввагонів процвітає", - заявив глава об'єднання.

За словами Каленкова, питання про дискримінацію підприємств гірничо-металургійного комплексу винесено на рівень прем'єр-міністра.

"Ми ще раз направили офіційне звернення на адресу прем'єр-міністра, в якому повідомили про дискримінацію підприємств ГМК, сподіваюся що з його допомогою вирішиться проблема зловживань у питанні розподілу парку піввагонів УЗ, яка має монопольне становище на ринку піввагонів України", - заявив Каленков. 

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3039327
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору