EN|RU|UK
 Суспільство, За кордоном
  20057  100
Матеріали за темою:

 "Це виняткова випадковість і недоробка", - інгуська діаспора Москви змусила вибачитися продюсера Comedy Woman за жарт про жінку з Інгушетії. ВІДЕО

Інгуська діаспора Москви змусила вибачитися генерального директора Comedy Club Production Андрія Левіна за "безглуздий" жарт про інгуську жінку, який прозвучав в ефірі Comedy Woman 8 грудня.

Як інформує Цензор.НЕТ, для цього Левін спеціально приїхав у постійне представництво Республіки Інгушетія в Москві до його голови Аліхана Цечоєва.

"Я, генеральний директор Comedy Club Production Андрій Левін, хочу висловити глибокі вибачення у зв'язку з тим матеріалом, який вийшов. Ми щиро не хотіли когось образити, це сталося абсолютно випадково. Хотів би сказати, що це виняткова випадковість, недоробка на випуск ефіру, ми це визнаємо", - сказав Левін.

Перед цим, відразу після виходу в ефір шоу, кілька десятків представників інгуської діаспори в Москві прибули на канал ТНТ із вимогою вибачитися і прибрати жарт з усіх ефірів.

Сценку з випуску прибрали.

...

За сюжетом, господиня ескорт-агентства, роль якої виконала Катерина Скулкіна, вичитувала співробітницю родом з Інгушетії.

У сценці про ескорт Скулкіна сварила інгушку, яка супроводжувала делегацію із Сургута. Дівчина вирішила влаштувати гостям столиці гастрономічний тур по хінкальним і шашличним.

"Це була бомба", - сказала дівчина. "Бомба? Людей реально мало не розірвало!", - гарячкувала Скулкіна, яка грала власницю сервісу.

"Люди просто хотіли пройтися по Червоній площі, я не знаю там, ескімо лизнути", - повчала дівчину начальниця. "Натяку на ескімо не було", - сказала та із сильним кавказьким акцентом.

Далі господиня закладу схопила її за руку і виштовхнула вперед, назвала її ашкеназі й доручила дівчині нову роботу - супроводжувати Тимура Родрігеса на музичній премії.

"Фу, латинос", - з неприязню каже вона.

"Тобі російський Майкл Джексон пропонує 900 рублів, а ти носом горбатим крутиш", - обурюється Скулкіна.

У фіналі дівчина втрачає самовладання і лається іншою мовою.

"Ти думаєш, я 25 років у цьому бізнесі й не знаю інгуських прокльонів, чи що? Сама в мене потім будеш камені жерти на свята", - обіцяє власниця ескорт-агентства в кінці.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3039307
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору