EN|RU|UK
 Політика України, За кордоном
  1193  81
Матеріали за темою:

 Парламент Канади рекомендує уряду посилити співпрацю з Україною в питанні боротьби з корупцією

У підготовленому Постійним комітетом парламенту Канади з питань оборони звіті уряду рекомендується посилити співпрацю з Україною в питанні боротьби з корупцією.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Рекомендуємо уряду Канади заохочувати міцні міжпарламентські відносини, в тому числі передбачати можливу допомогу в розробці антикорупційних механізмів, інститутів і проведенні навчання, як буде потрібно українській стороні", - йдеться в звіті.

З метою боротьби з корупцією депутати закликали також сприяти розвитку громадянського суспільства в Україні.

"Рекомендуємо уряду Канади сприяти встановленню відносин і відкритого діалогу між урядом України та громадянським суспільством і допомагати в нарощуванні потенціалу недержавних організацій, особливо працюючих у сфері протидії корупції", - стверджують автори документа.

Іншим фокусом уваги Канади в Україні має залишатися просування гендерної рівності.

"Рекомендуємо уряду збільшити підтримку просування гендерної рівності за допомогою Канадської програми в Україні, чинних програм ООН, а також ініціатив у сферах прав жінок, миру і безпеки", - підсумовують у звіті.

Звіт був підготовлений за результатами відрядження членів комітету в Україну влітку поточного року, а також їхніх особистих зустрічей із різноманітним експертами в Оттаві. Запропоновані в комітетських звітах рекомендації не є обов'язковими до виконання, проте зазвичай уряд відображає їх у своїх рішеннях.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3039248
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору