EN|RU|UK
 Політика України
  4387  71
Матеріали за темою:

 Працюю у Вашингтоні. Говорив про боротьбу з корупцією, - нардеп-радикал Рибалка

Народний депутат, член парламентського комітету з питань фінансової політики та банківської діяльності Сергій Рибалка обговорює у Вашингтоні з політиками, чиновниками та експертами проблеми корупції і неприпустимість гальмування реформ в Україні.

Як інформує РБК, про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

"Працюю у Вашингтоні. З американськими експертами, політиками та чиновниками обговорюємо найважливіші для України теми. У Міжнародному республіканському інституті (IRI) передовсім говорили про важливість боротьби із корупцією та неприпустимість гальмування реформ в Україні", - написав він.

На думку нардепа, корупція - "найбільша біда нашої країни".

"Це не лише моя думка чи американських експертів. Останні опитування громадської думки, які проводили на замовлення IRI, засвідчили: громадяни України вважають корупцію більшою загрозою для нашого майбутнього, ніж навіть війна на Донбасі", - зазначив Рибалка.

На його думку, без приборкання корупції Україна не зможе провести ефективні реформи і нормально розвиватися.

"Обговорили конкретні реформ, необхідні задля зміцнення фінансової системи України та стимулювання розвитку економіки. Без цього неможливо розраховувати на прискорення економічного зростання", - додав він.

Варто відзначити, що Рибалка раніше вже відвідував Вашингтон для обговорення проблем просування фінансово-економічних реформ в Україні. У статусі глави парламентського комітету з питань фінансової політики та банківської діяльності він провів кілька зустрічей із керівниками профільних комітетів Конгресу, в Міжнародному валютному фонді і з низкою експертних неурядових організацій.

Працюю у Вашингтоні. Говорив про боротьбу з корупцією, - нардеп-радикал Рибалка 01

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3039101
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору