EN|RU|UK
 Політика України, Суспільство
  9897  24
Матеріали за темою:

 Порошенко підписав Указ про ліквідацію та створення місцевих загальних судів

Президент Петро Порошенко підписав Указ № 412/2017 та Указ № 413/2017 "Про ліквідацію та створення місцевих загальних судів".

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє "Судебно-юридическая газета".

Указом №412 / 2017, згідно з Конституцією України та Закону України "Про судоустрій і статус суддів", ліквідуються Черкаський районний суд Черкаської області, Чигиринський районний суд Черкаської області, Придніпровський районний суд Черкас і Соснівський районний суд Черкас. Зате утворюється Черкаський окружний суд з місцезнаходженням у місті Черкасах, юрисдикція якого поширюється на райони, де раніше діяли суди.

Також вносяться зміни до розділу "Черкаська область" Мережі місцевих загальних судів, затвердженої Указом Президента України від 20 травня 2011 року № 591 "Питання мережі місцевих загальних та апеляційних судів", зокрема скасовуються пункти 18, 19, 22, 23 і назва підрозділу "м .Черкаси ".

Указом № 413/2017, згідно з Конституцією і Законом України "Про судоустрій і статус суддів", ліквідуються Першотравневий районний суд Чернівців, Садгірський районний суд Чернівців і Шевченківський районний суд Чернівців і утворюється Окружний суд Чернівців з місцезнаходженням в місті Чернівцях. Так само вносяться зміни до розділу "Чернівецька область" Мережі місцевих загальних судів, затвердженої Указом Президента України від 20 травня 2011 №591 "Питання мережі місцевих загальних та апеляційних судів" і прибирається назва підрозділу "Чернівці" та пункти 12 - 14.

Кабінету Міністрів забезпечити фінансування заходів, пов'язаних з реалізацією цих указів. Документи набувають чинності з дня їх опублікування.

Нагадаємо, "Судово-юридична газета" повідомляла, крім ліквідації вищих спеціалізованих судів: ВГСУ, ВАСУ і ВССУ, зміни торкнуться першої інстанції.

Відзначимо, що на цьому оптимізація не закінчиться. Так, замість районних, міжрайонних, районних у містах, міських судів будуть створені місцеві окружні суди, які об'єднають у собі кілька районів з одним, центральним судом. Оптимізація може відбудуться вже до кінця 2017 року.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3039065
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору