EN|RU|UK
 Суспільство, За кордоном
  48415  295
Матеріали за темою:

 "Нормально став і поросив вибачення, сука! Щиро", - московського студента б'ють за "неправильне" питання в соцмережах про "кавказьких дівчат". ВІДЕО

Студента Російської академії народного господарства і державної служби при президенті Олега Терещенка побили в Москві за "неправильне" питання в соцмережах про "кавказьких дівчат". Увага! Ненормативна лексика!

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Грани.ру", 3 грудня Терещенко розмістив у співтоваристві пост із запитанням, чому звичаї забороняють чеченським та інгуським дівчатам знайомитися з росіянами.

Зі свого ВК-аккаунта під псевдонімом Олексій Князєв Терещенко сперечався з іншими учасниками спільноти вишу "Любов і Ненависть в РАНХиГС" про релігії і, зокрема, про звичаї ісламу, доводячи, що деякі традиції цієї релігії застаріли. На початку грудня студенту стали погрожувати.

8 грудня Терещенка на виході з вишу зустрів інший студент, Рашид Хамхоєв, який сперечався з ним у "Вконтакте" про іслам. Хамхоєв, розмовляючи з Терещенком, підвів його до п'ятьох інших студентів. Вони кілька разів вдарили Терещенка і змусили його під відеозапис просити вибачення перед людьми "всіх національностей і конфесій" і "дівчатами Кавказу" за те, що він "образив мусульман, християн".

...

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3039053
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору