EN|RU|UK
 Суспільство, За кордоном
  1120  33

 В усіх країнах ЄС потрібно створити відомства для боротьби з російською пропагандою, - заступник міністра закордонних справ Польщі

Заступник міністра закордонних справ Польщі Марек Магеровський закликав до створення в усіх країнах Європи відомств для боротьби з російською пропагандою.

Про це він заявив на конференції у Варшаві, передає Цензор.НЕТ із посиланням на BBC.

"У нинішній формі одна робоча група Євросоюзу East StratCom нездатна ефективно боротися з дезінформацією, фальшивими новинами та іншими проявами пропаганди", - заявив Магеровський, попередньо зазначивши, що звинувачення на адресу East StratCom з боку глави МЗС Росії Сергія Лаврова свідчать про її потрібність та ефективність.

"Оптимальним рішенням було б створення подібних відомств у всіх країнах, і не тільки для спростування міфів, а й для ефективної протидії і поширення позитивної інформації", - запевнений він.

За його словами, уряд Польщі зараз обговорює план створення спеціальних відділів стратегічних комунікацій при канцелярії прем'єр-міністра і профільних міністерствах і відомствах.

Нагадаємо, оперативна робоча група зі стратегічних комунікацій зовнішньополітичного відомства Євросоюзу - East StratCom Task Force - відстежує випадки дезінформації та перекручувань у російській та європейській пресах і розсилає регулярні огляди таких випадків офіційним установам країн ЄС, журналістам і дипломатам.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3039020
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору