EN|RU|UK
 Суспільство
  3600  25

 За стандартами НАТО в Україні підготовлено 10 батальйонів, - командувач Сухопутних військ Попко

Командувач Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-полковник Сергій Попко заявив, що десять українських батальйонів підготовлені за стандартами НАТО.

Як інформує Цензор.НЕТ,  про це він повідомив в інтерв'ю "Укрінформу".

Говорячи про роботу іноземних інструкторів, він зазначив: "В даний час така робота охоплює, в основному, підготовку підрозділів Сухопутних військ та десантно-штурмових військ. За ці два з половиною роки за стандартами НАТО підготовлено практично вже 10 батальйонів (10-й батальйон зараз завершує підготовку).

Попко продовжив: "Інструктори відіграють дуже важливу роль, вони беруть участь у тренуванні від одиночної підготовки військовослужбовця до злагодження підрозділів на рівні батальйону. Підготовка штабів відбувається в Центрі імітаційного моделювання. За відгуками тих самих іноземних фахівців, рівень нашої підготовки іноді перевищує рівень самих інструкторів. Тому що наші військовослужбовці, крім того, що вони вчаться, мають на додаток ще й бойовий досвід. Якого, як правило, не мають ті інструктори, які викладають їм бойові дисципліни".

"Імовірно, саме тому наші партнери регулярно здійснюють ротації інструкторів через певний час. Це робиться для того, щоб ті інструктори, які здійснюють підготовку наших підрозділів, теж перебирали для себе той бойовий досвід, який мають частини Сухопутних військ України", - резюмував командувач.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3039009
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору