EN|RU|UK
 Політика України
  2223  23
Матеріали за темою:

 Державна служба готова до змін, - держсекретар Кабміну Бондаренко

Державний секретар Кабінету Міністрів України Володимир Бондаренко на зустрічі з представниками регіональних ЗМІ заявив про проведення реформи державної служби.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба Департаменту інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України.

"Державна служба готова до змін. Ми розпочали цей процес з метою, аби змінити підхід - щоб державні службовці хотіли кращого для людей, а не лише для себе. Особливо приємно, що до цієї реформи хочуть приєднатися молоді кадри, сповнені бажанням щось змінити", - підкреслив Володимир Бондаренко.

За його словами, зараз державні службовці стають відкритішими, і не лише в своїй роботі, а й в сприйнятті критики.

"Ми хочемо показати, що ми робимо та як ми робимо. Конструктивна критика ЗМІ у цьому контексті є дуже важливою. Адже дозволить нам зрозуміти, яким аспектам варто приділити особливу увагу. Тому що ми готові змінюватися. На це, в тому числі, є й політична воля Прем’єр-міністра", - наголосив Держсекретар Кабінету Міністрів.

Володимир Бондаренко також нагадав, що зараз відбувається реформа 10 міністерств. Зокрема, змінюється їх структура та функціонал. Проходять конкурси на посади в нові директорати. "І саме ці директорати - незначні за кількістю підрозділи - в подальшому і сформують потребу в скороченні структури, в першу чергу, всередині міністерств", - підкреслив Держсекретар Кабінету Міністрів.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3039008
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору