EN|RU|UK
 Події
  3197  50

 Інформація про вилучення в Мін'юсті документів, що стосуються позову проти "Роснефти", не відповідає дійсності, - НАБУ

Інформація щодо можливого вилучення детективами НАБУ оригіналів документів, які, за словами міністра юстиції України, мають значення в позові проти "Роснефти" в Європейський суд з прав людини, не відповідає дійсності.

Нагадуємо, невідкладний обшук службового кабінету № 413 Міністерства юстиції України, проведений детективами НАБУ 08.12.2017 в порядку ч.3 ст. 233 КПК України був обумовлений необхідністю реагування на отриману в установленому законом порядку інформацію про факт знищення та приховування документів, які виступають речовими доказами у кримінальному провадженні, та які на виконання ухвали слідчого судді Солом’янського районного суду м. Києва від 23.11.2017 повинні були бути видані Мін'юстом детективам НАБУ для здійснення тимчасового доступу до них та виїмки. Законність невідкладного обшуку, відповідно до вимог ч. 3 ст. 233 та ст. 234 КПК України підтверджена ухвалою слідчого судді Солом’янського районного суду м. Києва від 08.12.2017.

З урахуванням вказаного, наголошуємо, що усі дії працівників Національного антикорупційного бюро України здійснюються виключно в межах компетенції, у відповідності з чинним законодавством та під процесуальним керівництвом прокурорів САП".

У ході брифінгу в п'ятницю перший заступник голови Мін'юсту Наталія Бернацька заявила, що Міністерство юстиції звертається до генерального прокурора Юрія Луценка із заявою про злочин з боку співробітників НАБУ через незаконний обшук і вилучення документів без постанови суду.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3038997
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору