EN|RU|UK
 Політика України
  1127  22
Матеріали за темою:

 Верховний Суд має будувати нову філософію взаємодії з вченими, - суддя ВС Антонюк на зустрічі у Львові

У понеділок, 11 грудня, у Львівському національному університеті імені Івана Франка новопризначені судді Верховного Суду, які були обрані зі вчених львівських вишів, розповіли про процес реалізації судової реформи в Україні.

Як передає Цензор.НЕТ, зустріч на тему "Верховний Суд - нова філософія судової влади. Як побудувати довіру" стала вже третьою в рамках проекту "Дякую, Alma Mater! Чесний суд корінням зі студентства".

Усього львівську правову школу у Верховному Суді представляють 13 суддів. Двоє з них є випускниками Львівського торгово-економічного університету, інші 11 - випускники Львівського національного університету імені Івана Франка.

На зустрічі обговорювалися наявні проблеми в судовій системі України, а також можливі зміни і поліпшення для створення в державі якісно нового судочинства.

Так, за словами судді Касаційного кримінального суду Наталії Антонюк, Верховний Суд має будувати нову філософію взаємодії з вченими. Вона підкреслила, що основа юридичної науки будується саме в базових українських навчальних закладах, одним з яких і є Львівський національний університет.

"Сьогодні, вже як суддя Верховного Суду, я буду докладати всіх зусиль для того, щоб зберегти взаємозв'язок Верховного Суду з усією судовою системою України, для того, щоб наукові школи працювали разом, щоб вони йшли в ногу з Верховним Судом, щоб практика і наука були відірваними", - заявила вона.

Вона підкреслила, що наукові школи мають величезний потенціал ідей, які потрібно використовувати в нових рішеннях Верховного Суду.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3038959
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору