EN|RU|UK
 Політика України, Шоу-бізнес
  5087  132

 4 радіостанції отримали право не збільшувати квоту україномовних пісень за рахунок трансляції пісень мовами країн ЄС, - Нацрада з ТРМ

Радіостанції "Мелодія", "Люкс FM", Kiss FM і Hit FM переоформили ліцензії на право трансляції пісенного контенту в співвідношенні 25% україномовних і 60% пісень мовами країн Європейського Союзу, повідомив член Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Сергій Костинський.

Так, якщо з листопада 2017 року кількість пісень українською мовою в ефірі радіостанцій має становити не менше 30% від загального часу ефіру, а з листопада 2018 року не менше 35%, то, як нагадав С. Костинський, закон передбачає, що радіостанція може не збільшувати квоту з 25%, якщо вона дає не менше 60% пісень мовами країн Європейського Союзу, передає Цензор.НЕТ з посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Для таких радіостанцій зберігається квота українських пісень на рівні 25%", - повідомив він у ході прес-конференції в Києві в четвер.

С. Костинський додав, що радіостанції, які звернулися до Нацради з проханням про переоформлення ліцензій, вже мають право транслювати пісні відповідно до зазначених вище норм.

Як повідомлялося, 8 листопада 2016 року набув чинності закон про квоти на пісні українською мовою в радіоефірі України. Відповідно до закону, мінімальна частка пісень українською мовою має становити 35% загального обсягу протягом доби, зокрема, в проміжках від 7:00 до 14:00 і 15:00 до 22:00. Визначено також трирічний перехідний період, протягом якого ця квота вводиться поступово, - 25%, 30% і 35%. Квота зменшена до 25% для радіокомпаній, що поширюють музичні твори, серед яких пісні офіційними мовами ЄС становлять не менше 60% загального обсягу пісень, поширених протягом доби.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3038930
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору