EN|RU|UK
 Політика України, За кордоном
  3834  77

 Депутати Європарламенту стурбовані "безпрецедентними нападами на антикорупційні інститути" в Україні, - заява

Депутати Європейського парламенту висловили стурбованість конфліктом навколо діяльності антикорупційних інституцій в Україні.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ, про це йдеться у поширеній у вівторок заяві депутатів Даріуша Розаті, Міхаеля Галера та Ребекки Гармс, які входять до Делегації ЄП до парламентського комітету асоціації ЄС-Україна.

"На тлі потенційного плідного розвитку відносин між ЄС і Україною надзвичайно важливим є повне дотримання українським керівництвом зобов’язань щодо продовження амбітного денного порядку реформ за європейськими стандартами. У цьому зв’язку ми хотіли б висловити наші глибокі занепокоєння щодо останніх подій у сфері боротьби з корупцією. Зокрема, йдеться про безпрецедентні напади проти антикорупційних інституцій (особливо відносно Національного антикорупційного бюро – НАБУ), а також усунення з посади голови комітету Верховної Ради з питань запобігання і протидії корупції", - заявили європарламентарії.

Як наголошується, антикорупційні інституції та активісти повинні діяти незалежно і мати належні ресурси, щоб ефективно очистити країну від корупції.

"Так само, судова система повинна бути вільною від політичного втручання, та усі судові процедури повинні відбуватися згідно з міжнародними стандартами", - наголосили у Європарламенті.

Представники Делегації Європарламенту до парламентського комітету асоціації ЄС-Україна висловили готовність плідно працювати з українськими партнерами заради прискорення реформ.

У ЄП також привітали ініціативи України щодо подальшої інтеграції до енергетичного союзу, єдиного цифрового ринку ЄС, створення митного союзу, а також відносно зміцнення співробітництва у сфері безпеки.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3038899
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору