EN|RU|UK
 Політика України
  747  20
Матеріали за темою:

 У Києві відбувається конференція, присвячена порушенням прав людини в Криму

У Києві 12 грудня стартувала конференція до Міжнародного дня захисту прав людини: "Крим. Анексія і безправ'я або початок кінця імперії?".

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє Крим.Реалії.

"Однією з найважливіших тем для Міністерства (інформаційної політики. - Ред.) є окуповані території, їхня реінтеграція. Мені здається, що це і одна з найболючіших тем для українського суспільства. Для нас це можливість, черговий інформаційний привід для того, щоб і в ЗМІ висвітлювали цю тему", - сказала у вступному слові перший заступник міністра інформаційної політики України Еміне Джепарова.

Під час заходу планується проведення трьох панелей: "Крим. Геостратегічний розлом і сучасна силова політика. Гравці, інтереси, прогнози", "Реінтеграція Криму: тактики і стратегії" і "Забезпечення прав корінних народів. Політико-правова практика в Україні".

Серед запрошених учасників заходу народні депутати України Рефат Чубаров, Мустафа Джемілєв, Георгій Логвинський, президент українського Центру глобалістики "Стратегія ХХІ" Михайло Гончар, координатор "КримSOS" Таміла Ташева та інші.

Модератором конференції стала перший заступник міністра інформаційної політики України Еміне Джепарова і журналіст, теле-і радіоведучий Андрій Куликов.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3038826
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору