EN|RU|UK
 Політика України
  757  6

 Суд переніс розгляд адмінпротоколу НАЗК на Ситника на 22 грудня через завантаженість судді

Розгляд протоколу про адміністративне правопорушення, складеного Національним агентством з протидії корупції (НАЗК) на директора Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) Артема Ситника в Солом'янському райсуді Києва перенесено на 22 грудня на 10.30.

"Розгляд цієї справи знято у зв'язку з участю головуючого судді в іншій справі. У зв'язку з великою завантаженістю до кінця року вийшли накладки, суддя зайнятий у розгляді кримінальної справи. Розгляд призначено на 22 грудня", - повідомила журналістам у вівторок вранці в.о. прес-секретаря суду Яна Вітченко, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

Вона зазначила, що в суд також надійшли письмові пояснення А.Ситника.

"Вони будуть досліджені судом і буде винесено відповідне рішення", - зазначила Я.Вітченко.

Разом з тим, як повідомляє телеканал "112.Украіна" з посиланням на секретаря суду, А.Ситник у своєму зверненні попросив суд розглядати справу без його участі.

Як повідомлялося, 3 листопада НАЗК внесло припис директору НАБУ Артему Ситнику про порушення вимог законодавства щодо врегулювання конфлікту інтересів у його підлеглого. Припис внесено щодо детектива головного підрозділу детективів НАБУ Ігоря Семака, який не вжив заходів щодо врегулювання конфлікту інтересів і не повідомив безпосереднього керівника про наявність у нього потенційного конфлікту інтересів, чим вчинив правопорушення, пов'язане з корупцією.

Зокрема, за інформацією НАЗК, в діяльності детектива, який включений у групу детективів для здійснення досудового розслідування у кримінальному провадженні щодо закупівель, здійснених ДП "НАЕК" Енергоатом "і в кримінальному провадженні щодо розтрати чужого майна та зловживання службовим становищем керівництва ДП "СхідГЗК", не відкидається можливість наявності приватного інтересу, викликаного попередньою роботою на посаді помічника-консультанта народного депутата України Вікторії Войціцької. 8 листопада НАЗК викликало Ситника для надання пояснень щодо відмови в наданні інформації Нацагентству.

У Національному антикорупційному бюро України (НАБУ) у відповідь на претензії Національного агентства із запобігання корупції (НАЗК) заявили, що 3 листопада Бюро надало відповідь на запит НАЗК і направило копії запитуваних документів.

13 листопада А.Ситник прибув к НАЗК для вручення йому протоколу про нібито вчинення ним адміністративного правопорушення у зв'язку з тим, що він не надав якісь документи на вимогу НАЗК. Директор Бюро розповів журналістам, що йдеться про те, що він нібито використовував юридичні можливості НАБУ в своїх особистих інтересах. Він вказав, що коли НАБУ або його директор стають стороною якогось спору, тоді їхні інтереси представляє, на підставі довіреності керівника НАБУ, представник юридичного управління Бюро.

Спочатку засідання мало відбутися вранці 28 листопада, проте воно було перенесено на 6 грудня. Однак 6 грудня розгляд судом протоколу НАЗК про адміністративне правопорушення на директора НАБУ також не відбулися і були перенесені на ранок 12 грудня.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3038822
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору