EN|RU|UK
 За кордоном
  3260  12
Матеріали за темою:

 Албанія, Норвегія, Україна і Чорногорія приєдналися до санкцій ЄС щодо "губернатора" Севастополя

Країни-кандидати на вступ до ЄС Албанія і Чорногорія, член Європейського економічного простору Норвегія, а також Україна приєдналися до декларації високого представника ЄС із закордонних справ про узгодження політики третіх країн із рішенням Ради ЄС про санкції проти Росії у зв'язку з українською ситуацією.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

Декларація стосується обмежувальних заходів у відповідь на "дії, що підривають або загрозливі територіальній цілісності, суверенітету і незалежності України".

В даному випадку йдеться про рішення від 20 листопада 2017 року, що вносить поправки до рішення Ради 2014/145/CFSP, коли до списку осіб, які підпадають під обмежувальні заходи, після організації Росією губернаторських виборів "у незаконно анексованому місті Севастополі" був доданий так званий губернатор окупованого Севастополя Дмитро Овсянников.

Акт про це опубліковано 21 листопада 2017 року в "Офіційному журналі" ЄС.

Як повідомляють у комюніке, опублікованому в понеділок на сайті Ради ЄС, Албанія, Норвегія, Україна і Чорногорія "забезпечуватимуть відповідність своєї національної політики з ухваленим рішенням Ради".

"Європейський союз візьме до відома це зобов'язання і схвалює його", - йдеться у повідомленні.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3038770
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору