EN|RU|UK
 Політика України
  7847  162

 Фотографії на документи в будь-яких головних уборах не допускаються, - спікер Держміграції про проблему хіджабу

Державна міграційна служба України забороняє фотографуватися на документи в будь-яких головних уборах, зокрема і в хіджабі.

Про це Крим.Реалії повідомив спікер Державної міграційної служби Сергій Гунько, передає Цензор.НЕТ.

"Згідно з держстандартом від 1994 року, не допускаються фотографії на документи в будь-яких головних уборах. Будь-який одяг, одягнений на голову, не допускається", – сказав Гунько.

Стандарти фото на документи країн Європейського Союзу дозволяють мусульманкам фотографуватися відповідно до вимог релігії – в хіджабі.

За словами муфтія Духовного управління мусульман АР Крим в Києві (ДУМ АРК) Айдера Рустемова, в разі відмови в оформленні паспорта з фото в хіджабі мусульманки можуть звернутися  до юриста ДУМ АРК.

Переселенці з Криму, які проживають у Вінницькій області, раніше заявляли про намір продовжувати боротьбу за скасування заборони мусульманкам фотографуватися в хіджабах для внутрішніх і закордонних паспортів громадян України.

Громадська організація "Ветан" повідомляла про відмову ДМСУ приймати фото в хіджабі для оформлення документів, включно з біометричними паспортами для виїзду за кордон.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3038468
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору