EN|RU|UK
 Політика України
  9215  70

 "На посади офіцерів ставлять відвертих довбо#бів", - найманці РФ на Донбасі скаржаться на командування

Терористи окупаційних військ на Донбасі скаржаться, що командувати досвідченими бойовиками надсилають "молодих", які потрапили "на службу" за знайомством.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, найманець із банди "Привид" ліквідованого Олексія Мозгового ZAZik у пабліку бойовиків у російській соцмережі поскаржився, що "командири", яких до них надсилають командувати, ні разу не були в бою, але вимагають від "бувалих" знання статуту.

"Ми забули 14-й рік... МИ забули, за що МИ стали... ми ЗАБУЛИ НАШИХ КОМАНДИРІВ, які нас вели ДО ПЕРЕМОГИ... Ми стали "П’ЯТНАШКАМИ"... Службовцями за гроші... Це КРИК ДУШІ того, хто пройшов із 14-го до 18-го... Змінилося дуже багато... На пости офіцерів ставлять відвертих ДОВБО#БІВ... Людина, яка ні разу не була в бойовій ситуації, вчить бійців, які пройшли горнило 14-15 років, як треба нести службу... На КПП... ТІЛО, що прийшло в 16-17 роках і стало на службу за знайомством, на офіцерських посадах ВЧИТЬ "старожилів" статуту... Зокрема, за статутом, Я "не маю права" перевіряти документи у офіцерів... бо Я МОЛОДШИЙ за званням... С#КА ... БЛ# ДЬ... ТВАРЮКИ... Якщо ти прийшов би до мені на передовій, я б тебе ЗАСТРЕЛИВ!!!!! Просто тому, що Я ТЕБЕ НЕ ЗНАЮ!!!!!!! А ТИ В МЕНЕ ЗАПИТУЄШ ЧАС ЗМІНИ ПОСТІВ... ХТО СТАРШИЙ тощо... І НА прохання: "Пред'явіть ваші документи", - ВІН відповідає: "ТИ ЩО, БЛ # ДЬ, МЕНЕ НЕ ЗНАЄШ?!!!" ...ТАК, БЛ # ДЬ, Я ТЕБЕ НЕ ЗНАЮ!!!!! ...ХТО ТИ ТАКИЙ, НА ХРІН?! ...Я ТЕБЕ НЕ ЗНАЮ І НЕ БАЧИВ ЖОДНОГО РАЗУ!!!! ...АЛЕ ВІН, БЛ # ДЬ, ІЗ ЛЕЙТЕНАНТСЬКИМИ, БЛ # ДЬ, зірками, і ВІН ВВАЖАЄ, ЩО Я ПОВИНЕН ПЕРЕД НИМ ПАДАТИ НИЦЬ...

Нехай на мене зараз напосядеться МДБ, МВС та інші... АЛЕ Я висловлюю свою думку. Думку простого солдата, ніде і ніколи не замороченого, який в різних оборудках НЕ брав участі... Я ZAZik, І Я КАЖУ ПРАВДУ!!!!"


Читайте також: Брак терористів у підрозділах "1 АК "ДНР" досяг позначки в 40-70% і далі збільшується, - ІС

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3038433
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору