EN|RU|UK
 Суспільство
  4588  23

 Суддя Солом'янського суду має намір послати в "ДНР" повістку професорові Козловському, який вже 2 роки перебуває в полоні терористів, - племінник вченого

Суддя Солом'янського районного суду Києва відмовилася враховувати довідку СБУ про те, що професор релігієзнавства Ігор Козловський вже 2 роки перебуває в полоні терористів "ДНР", в процесі з переоформлення опікунства над його сином.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це в Фейсбуці написав PR-директор кількох українських виконавців Денис Козловський, який є племінником професора.

"Багато хто з вас знають, що мій дядько Ігор Козловський вже майже 2 роки перебуває в полоні в Донецьку. Весь цей час його старший син, інвалід першої групи, що страждає синдромом Дауна, не отримує свої виплати з інвалідності, бо Ігор був оформлений єдиним опікуном. У нашій людинолюбній державі для того, щоб переоформити опікунство на рідну матір, потрібно зібрати 24 різні довідки. На це треба було десь півроку. Залишився останній крок - отримати позитивний вердикт суду. Про те, яка гниль і беззаконня панує в нашій судовій системі знає все населення країни від 13 років. Зустріти порядну і чесну суддю складніше, ніж побачити снігову людину в Гімалаях. Я сподівався, що у будь-який жадібності, тупості і безпринципності є свої межі. Але Солом'янський районний суд розсунув ці кордони до нескінченності", - написав він.

Суддя Соломянського суду має намір послати в ДНР повістку професорові Козловському, який вже 2 роки перебуває в полоні терористів, - племінник вченого 01

За словами Дениса Козловського, три місяці суд не міг призначити засідання, а на недавньому засіданні суддя заявив про те, що професор Козловський повинен бути присутнім на судовому засіданні особисто. Аргумент про те, що він вже два роки перебуває в полоні терористів "ДНР" суддею був відкинутий.

"І ось на довгоочікуваному суді, який ми сприймали як чисту формальність, істота по імені Кізюн Людмила Іванівна (суддя) переносить засідання ще на чотири місяці, тому що вважає, що для винесення рішення необхідно, щоб Ігор Козловський був присутній у залі суду!!! На аргументи, що він у полоні (ось вам довідка зі СБУ) і, власне, тому триває переоформлення опікунства, вона практично розсміялася в обличчя і повідомила, що викличе його до суду повісткою! Мені ось, цікаво, чи є управа на таких збожеволілих від власної жадібності і безкарності служителів Феміди? Зокрема, дуже хотілося б, щоб прес-секретар Солом'янського суду Яна Квітченко, у якої завжди відключений мобільний телефон, якось прокоментувала ситуацію".

Нагадаємо, в кінці січня 2016 року у Донецьку терористи схопили вченого-релігієзнавця, викладача одного з донецьких вишів Ігоря Козловського. Бойовики увірвалися до Козловського, вилучили у нього техніку і документи на квартиру, а також викрали колекцію антикваріату. Самого вченого відвезли без пояснення причин.

У травні 2017 року так званий "військовий трибунал "ДНР" "засудив" утримуваного в СІЗО "ДНР" Ігоря Козловського до 2 років і 8 місяців позбавлення волі.
Ігор Козловський - автор понад 50 наукових книг, понад 200 статей у словниках, енциклопедіях, періодичних виданнях. Більш як 25 років пропрацював у Донецькій обласній державній адміністрації на посаді головного спеціаліста у справах релігії, викладав у вишах Донецька. За свою миротворчу діяльність нагороджений медаллю Австрійського товариства Альберта Швейцера.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3038301
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору