EN|RU|UK
 Політика України
  3824  114

 Неприпустимо, коли керівники будь-яких правоохоронних органів, зокрема антикорупційних, починають грати на політичному полі, - Порошенко

Президент України Петро Порошенко заявляє, що антикорупційні органи України працювали і працюватимуть виключно в правовому полі.

"Хочу підкреслити, що я детально поінформував пані президента (президента Литви Далю Грібаускайте. - Ред.) про діяльність і ситуацію навколо антикорупційних органів, які, я ще раз підкреслюю, були створені за моєю ініціативою. Я підкреслив, що їх діяльність проводиться, і буде проводитися, виключно, в правовому полі", - сказав він на спільній прес-конференції з президентом Литви Далею Грібаускайте у Вільнюсі в п'ятницю, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

Президент підкреслив, що діяльність всіх антикорупційних органів є виключно важливою для подолання корупції в Україні.

"Я не допущу дискредитації роботи цих антикорупційних органів, так само, як і всіх правоохоронних органів в Україні", - сказав він.

"Я дуже вдячний пані президенту (Далі Грібаускайте. - Ред.) за абсолютно доречний коментар, що ми, серед іншого, вважаємо неприпустимим, коли керівники будь-яких органів правоохоронних, зокрема антикорупційних, починають грати на політичному полі. Вони повинні займатися боротьбою з корупцією. Вони повинні бути незалежними. Вони повинні бути захищеними від будь-якого політичного впливу. Ми повинні розрізняти, коли ми говоримо про незалежність інституцій, і коли ми говоримо про персони", - заявив Порошенко.

"Наша позиція тут абсолютно принципова - незалежність інститутів повинна бути гарантована", - сказав президент.
.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3038235
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору