EN|RU|UK
 Політика України
  12200  267

 Втручання в роботу антикорупційних інституцій я не допущу, - Порошенко (оновлено)

Президент України Петро Порошенко підкреслює, що не допустить політичного втручання у діяльність українських антикорупційних інституцій і виступає за запобігання політизації роботи будь-яких правоохоронних органів.

"Я заявляю, що ніяких небезпек щодо політичного втручання в діяльність антикорупційної інституції я не допущу", - сказав П.Порошенко на спільній прес-конференції з президентом Литви Далею Грибаускайте в Києві в п'ятницю, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

Глава Української держави наголосив на необхідності забезпечення ефективного захисту роботи Національного антикорупційного бюро України від втручання політиків.

"Я, навпаки, вважаю, що потрібно прискорити призначення аудиту, потрібно забезпечити ефективний захист від будь-якого політичного втручання політиків у роботу НАБУ і політизації роботи будь-яких правоохоронних органів та бажання впливати на їхню роботу", - зазначив П.Порошенко.

Він також додав, що більш ніж "за два з половиною роки діяльності антикорупційних органів усі, зокрема і керівники цих органів, стверджують, що жодного разу не було втручання в діяльність цих органів із боку президента".

Коментуючи ситуацію із затягуванням створення в Україні Антикорупційного суду, П.Порошенко знову наголосив на необхідності якнайшвидшого завершення цього процесу.

"Я звернувся до парламенту з проханням створити робочу групу підготовки проекту з урахуванням позицій Венеціанської комісії та народних депутатів. І я заявив, що якщо парламент тягнутиме зі створенням такої робочої групи, я найближчим часом внесу законопроект, який буде розроблений мною і врахує всі зауваження, які були висловлені Венеціанською комісією", - нагадав Президент України.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3038224
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору