EN|RU|UK
 Політика України
  3155  40

 Підтримую ухвалення законопроекту про Антикорупційний суд найближчими днями, - повний текст заяви Крістін Лагард

Глава МВФ Крістін Лагард у телефонній розмові з Президентом Порошенком запевнила його, що МВФ готовий і далі підтримувати Україну у співпраці з іншими міжнародними партнерами в боротьбі з корупцією.

Про це йдеться в заяві Лагард, опублікованій на сайті МВФ, текст якого Цензор.НЕТ призводить повністю.

"У нас відбулася  конструктивна і відверта розмова з Президентом Порошенком, щодо спроб України побороти корупцію, чого очікує українське суспільство і що є надзвичайно важливим аспектом в поліпшенні прозорості та відповідальності, створенні умов для сталого розвитку.

Я зазначила, що розслідування і негайна правова оцінка випадків корупції є критичними для просування цих цілей і збереження довіри суспільства. З огляду на це ми зійшлися на необхідності забезпечення незалежності та поліпшення роботи НАБУ і антикорупційної прокуратури.

Ми також погодилися, що негайне створення Антикорупційного суду є обов'язковим доповненням до вищезгаданих зусиль. У цьому питанні я підтримала намір Президента Порошенка подати законопроект до парламенту в найближчі дні з дотриманням рекомендацій Венеціанської комісії та попередніх домовленостей в рамках програми підтримки від МВФ.

Важливо, щоб всі члени парламенту об'єдналися навколо голосування за цей законопроект і затвердили його як пріоритетний.

Я запевнила президента, що МВФ готовий підтримувати Україну в співробітництві з іншими міжнародними партнерами в боротьбі з корупцією, і закликала владні структури прискорити впровадження реформ, необхідних для поліпшення перспектив української економіки і українського народу", - зазначила глава МВФ.

Раніше повідомлялося, що Петро Порошенко обговорив із главою МВФ Лагард створення Антикорупційного суду.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3038188
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору