EN|RU|UK
 Політика України
  4429  137
Матеріали за темою:

 Порошенко обговорив із главою МВФ Лагард створення Антикорупційного суду

Президент України Петро Порошенко і голова МВФ Крістін Лагард у телефонній бесіді закликали політичні сили у Верховній Раді об'єднатися в підтримці законопроекту про Антикорупційний суд для якнайшвидшого розгляду ініціативи ще цього року.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба Президента в ніч на п'ятницю.

"Петро Порошенко та Крістін Лагард скоординували підходи до створення Антикорупційного суду в Україні з урахуванням відповідної ініціативи глави держави, а також забезпечення ефективної діяльності антикорупційних інституцій.

Президент України та директор-розпорядник МВФ закликали політичні сили у Верховній Раді України продемонструвати виняткову відповідальність та об'єднатися у підтримці законопроекту щодо Антикорупційного суду для його якомога швидшого розгляду. Крістін Лагард запевнила, що МВФ підтримує зусилля української влади у питанні боротьби з корупцією з урахуванням досягнень на шляху започаткування відповідних антикорупційних інституцій.

Петро Порошенко поінформував Крістін Лагард про прогрес на шляху реформ в Україні.

Разом з тим, Інтерфакс-Україна  повідомляє, що сайт МВФ розмістив заяву Лагард після бесіди з Порошенком, в якій, зокрема, зазначено: "Ми погодилися з тим, що негайне створення Антикорупційного суду є важливим доповненням ... У зв'язку з цим я підтримала порядок денний Президента про подання законопроекту в парламенті в найближчі дні відповідно до рекомендацій Венеціанської комісії та попередніми угодами в рамках підтримуваної МВФ програми. Важливо, щоб всі члени парламенту об'єдналися заради законопроекту і схвалили його в першочерговому порядку.

Крім того, директор-розпорядник МВФ підкреслила, що вона і Порошенко дійшли згоди в питанні необхідності збереження незалежності і підвищення оперативної спроможності Національного антикорупційного бюро (НАБУ) і Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП).

"Я запевнила президента в тому, що МВФ готовий продовжувати підтримувати Україну поряд з іншими міжнародними партнерами в боротьбі з корупцією і закликає владу прискорити здійснення реформ, необхідних для подальшого поліпшення перспектив економіки України та її народу", - зазначила Лагард.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3038161
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору