EN|RU|UK
 Політика України
  1418  7

 Найближчим часом Чийгоз і Умеров подадуть позови до адміністрації Путіна, - Полозов. ФОТО

Найближчим часом Ахтем Чийгоз і Ільмі Умеров подадуть позови до адміністрації президента Російської Федерації з вимогою розсекретити ті нормативні акти, які безпосередньо зачіпають їхні права і свободи.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це на своїй сторінці в  Facebook написав адвокат Микола Полозов.

"Після стрімкої "депортації" за межі Криму Ахтема Чийгоза та Ільмі Умерова, коли їх у режимі спецоперації посадили на літак і через Анапу відправили в Анкару, з'ясувалося, що ніяких документів про їх переміщення російська влада їм не видала. Єдиний документ, який видали Ахтему Чийгозу в СІЗО - довідка про звільнення. Ільмі Умеров взагалі опинився за межами Криму без будь-яких підтверджувальних документів. За паперами, де-юре, Чийгоз і Умеров все ще в Криму", - написав він.

Полозов зазначив, що єдиною документальною зачіпкою виявилося посилання в довідці про звільнення Ахтема Чийгоза на указ президента Російської Федерації про помилування номер 515 від 24.10.2017.

Найближчим часом Чийгоз і Умеров подадуть позови до адміністрації Путіна, - Полозов 01

"Відповідно, мій колега адвокат Едем Семедляєв направив, як і я, адвокатські запити в адміністрацію президента Російської Федерації про надання відомостей про винесення відповідних указів президентом Путіним. Незабаром нам прийшли відповіді. Адміністрація президента Російської Федерації відмовилася надавати ці відомості, пославшись на те, що вони є інформацією з обмеженим доступом. Іншими словами, обидва укази про помилування Ахтема Чийгоза та Ільмі Умерова були засекречені, що позбавляє їх права на реалізацію своїх прав, серед іншого і на повернення додому в Крим.

Найближчим часом Чийгоз і Умеров подадуть позови до адміністрації Путіна, - Полозов 02

У зв'язку з цим, найближчим часом Ахтем Чийгоз і Ільмі Умеров подадуть позови до адміністрації президента Російської Федерації з вимогою розсекретити ті нормативні акти, які безпосередньо зачіпають їхні права і свободи. Представляти їх у московському суді буду я. Ми будемо вимагати чіткої відповіді від адміністрації президента Путіна в зв'язку з якими обставинами і на якій підставі Ахтем Чийгоз і Ільмі Умеров були вивезені з території Криму", - написав адвокат.

Найближчим часом Чийгоз і Умеров подадуть позови до адміністрації Путіна, - Полозов 03

Нагадаємо, російська влада 25 жовтня звільнила Чийгоза та Умерова і передали їх Туреччині. Згодом вони приїхали до Києва.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3037998
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору