EN|RU|UK
 Події
  5837  52

 Брак терористів у підрозділах "1 АК "ДНР" досяг позначки в 40-70% і далі збільшується, - ІС

Фактично ж на сьогодні нестача особового складу в полках і бригадах становить від 70% до 40% в окремих частинах і продовжує збільшуватися.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це йдеться у зведенні оперативних даних групи "Інформаційний спротив", опублікованому в Facebook народним депутатом від "НФ" Дмитром Тимчуком.

За його словами, некомплект в 9 окремому штурмовому мотострілецькому полку морської піхоти в жовтні становив близько 45%. Аналогічна ситуація склалася і в 100-й окремій мотострілецькій бригаді, де в окремих підрозділах укомплектованість становить від 30 до 70%. Таким чином, в окремих випадках, чисельність роти у складі батальйону не перевищує чисельності взводу.

Також він зазначив, що деякі підрозділи існують тільки на папері, оскільки в них немає майже 95, а то і 100% особового складу: "Проведена восени ц.р. штабом 8-ї загальновійськової армії ЗС РФ інспекція виявила махінації зі звітністю про ступінь укомплектованості частин і підрозділів, що спричинило жорсткі дисциплінарні заходи щодо кількох командирів і начальників "1 АК ДНР". Тим не менш, на цей момент ситуація не змінилася"

Серед основних причин "відтоку кадрів" він назвав такі:

- для "ідейних" бойовиків (в 2017 р. - абсолютна меншість з усієї кількості) - розчарування в політиці, що проводиться керівництвом "ДНР" і РФ: "Адже по суті нічого з обіцяного фактично так і не втілилася в реальності - не тільки не відбулося входження в склад РФ, але і не налагоджені тісні економічні та політичні взаємини, а доля жителів невизнаних Придністров'я чи Абхазії для багатьох не видається привабливою".

- для "матеріально мотивованих" (основна частина бойовиків) – низьке грошове утримання (зокрема, для учасників бойових дій): "На сьогодні грошове забезпечення рядового становить в середньому близько 15 тис. рублів на місяць. Існують ще так звані "бойові", преміальні, так що заробіток теоретично повинен бути істотно більшим. Проте постійні затримки фінансових надходжень на ці виплати з РФ, разом з махінаціями і крадіжкою командирами частин і підрозділів цих грошових коштів, роблять такі виплати нечастими . Багатьох не задовольняє не тільки грошове утримання, а й ризик втратити працездатність - зрозуміло, що перебуваючи "на передку", можна не тільки зазнати каліцтва, але і опинитися в числі "вантажу 200", тоді як юридична відповідальність "ДНР" перед тими, хто зазнав каліцтва, фактично існує тільки на папері".

- дезертирство у зв'язку зі ставленням командування до особового складу, поборами із заробітної плати, відсутністю постачання і звільнень. Також причиною можуть бути порушення умов контракту з боку командування корпусом: звільнення убитих, поранених і полонених заднім числом, списування втрат на порушення техніки безпеки або самогубство з метою приховування фактів бойових втрат.

"У ході перевірок такі випадки не виявляються, бо всі документи оформлені відповідним чином, а більш детальні перевірки шляхом опитування звільнених або свідків не здійснюються", - зазначив Тимчук.

"Навесні цього року залишили розташування частини більше половини (!) особового складу 100-ї окремої мотострілецької бригади. А у вересні стався неприпустимий випадок: через невдоволення ставленням командування до особового складу, відсутністю належного матеріального забезпечення, фіктивну звітність звільнився командир одного з підрозділів. Як наслідок, після кожної видачі місячного грошового забезпечення з лав корпусу йде приблизно в 3-5 разів більше особового складу, ніж вступає на службу за той же період", - резюмував керівник групи ІС.

Брак терористів у підрозділах 1 АК ДНР досяг позначки в 40-70% і далі збільшується, - ІС 01
Брак терористів у підрозділах 1 АК ДНР досяг позначки в 40-70% і далі збільшується, - ІС 02
Брак терористів у підрозділах 1 АК ДНР досяг позначки в 40-70% і далі збільшується, - ІС 03
Брак терористів у підрозділах 1 АК ДНР досяг позначки в 40-70% і далі збільшується, - ІС 04

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3037956
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору