EN|RU|UK
 За кордоном
  3390  86

 Єврокомісія подасть до суду на Угорщину, Польщу і Чехію за відмову приймати біженців

Європейська комісія прийме рішення про подання заяви до Суду ЄС на Чехію, Угорщину і Польщу за невиконання рішення 2015 року про прийняття біженців країнами за квотами з Греції та Італії.

Про це повідомляє видання EUobserver, інформує Цензор.НЕТ.

Радіо Польща повідомляє, що європейський комісар з питань міграції Дімітріс Аврамопулос кілька разів говорив, що Європейська комісія має намір направити позов до Суду ЄС у Люксембурзі. Брюссель зажадав, щоб рішення, прийняті у вересні 2015 року, були виконані, коли більшість країн домовилися про обов'язковий розподіл біженців, які потрапили на Старий континент по Середземному морю і залишалися в таборах в Греції та Італії. Коли Єврокомісія анонсувала подання позову, програма з переселення мігрантів ще діяла.

Нагадаємо, вона була розписана на два роки, термін її дії закінчився у вересні цього року. Тому багато хто сумнівався в тому, що Єврокомісія вирішить подати в суд.

Однак Брюссель визнав, що всі країни повинні виконати це рішення і прийняти вказану кількість біженців. У цій справі Єврокомісія вже провела двоступеневу процедуру проти Польщі щодо порушення європейського законодавства.

Польський уряд у листі просив припинити розгляд. Варшава мотивувала відмову від прийому біженців міркуваннями безпеки. Вона підкреслювала, що формування міграційної політики є правом кожної держави, і заявила, що готова захищати свої інтереси в суді.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3037916
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору