EN|RU|UK
 Політика України
  1757  16

 Рішенням Кабміну створено Державну службу якості освіти

6 грудня 2017 року під час засідання Кабінету Міністрів прийнято рішення про створення Державної служби якості освіти України.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Міносвіти.

Нова структура засновується на базі ДІНЗ – Державної інспекції навчальних закладів. Вона матиме ширші повноваження, а також буде представлена на регіональному рівні через спеціальні відділення.

"Держслужба якості має бути ідеологічно новою структурою. Основним завданням інституційного аудиту є не "покарання винних", а допомога закладу, керівництву, вчителям у підвищенні якості їх діяльності та якості результатів навчання учнів. Отже, "державний нагляд" має перетворитися на інструмент забезпечення якості та єдності державної політики в сфері загальної середньої освіти.

Крім того, Законом передбачено, що Держслужба отримує повноваження звертатися до судів з позовами про зобов’язання органів місцевого самоврядування, місцевих органів управління освітою усунути порушення та виконати вимоги законодавства в сфері освіти. Це має суттєво доповнити механізми забезпечення законності в управлінні школами і захисту їх інтересів", – розповіла міністр освіти й науки Лілія Гриневич.

Прийнята Урядом постанова зобов’язує Міністерство освіти й науки подати КМУ впродовж 2 місяців проект Положення про Державну службу якості освіти, а також пропозиції щодо її розміщення.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3037891
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору