EN|RU|UK
 Події
  3387  39

 За відстріл тварин, занесених до Червоної книги, в Карпатському заповіднику службовців держохорони звільнили з роботи

Двох співробітників заповідника, яких підозрювали в незаконному полюванні, звільнили з роботи за неналежне виконання своїх посадових обов'язків, ще трьом оголошено догани.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє міністерство екології та природних ресурсів України у Фейсбуці.

3 листопада 2017 року на території Карпатського біосферного заповідника було виявлено факт незаконного полювання, зокрема знайдено рештки оленя благородного та м'ясо ведмедя бурого, а також знайдено знаряддя полювання.

Шкода, заподіяна внаслідок незаконного добування оленя благородного, була оцінена в 16500 гривень. Проте, наразі триває експертиза рештків і у разі підтвердження факту незаконного добування ведмедя бурого розмір заподіяноі шкоди буде розраховано додатково. Особливістю ситуації стало те, що у незаконному полюванні під підозрою опинилися працівники служби державної охорони Карпатського біосферного заповідника, а саме інспектор ПЗФ I категорії Шемота М.В. та майстра з охорони природи цього ж відділення Сухан В.В.

За фактом незаконного полювання правоохоронними органами відкрито кримінальне провадження та проведено службове розслідування в Карпатському біосферному заповіднику. На час його проведення п'ятьох працівників заповідника відсторонено від роботи.

Як повідомляли раніше, зловмисників випадково вистежили працівники Устерицького лісництва, яке межує із заповідником, і намагалися затримати, однак ті зникли. Лісники кажуть, що ведмедеві було не більш як 5 років: "У нас у народі кажуть на нього "пустун". Він відійшов від мами, вона вже з іншими малими. А він ще бігає за нею. Молодий, перспективний".

Читайте також на «Цензор.НЕТ»: Прикордонники запобігли спробі вивезти до ОАЕ 8 соколів, занесених до Червоної книги. ФОТО

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3037869
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору