EN|RU|UK
 Політика України
  1254  9

 Українська сторона ставить питання про створення спеціальної підгрупи щодо кордону на переговорах ТКГ у Мінську, - Оліфер

Прес-секретар другого президента України Леоніда Кучми Дарина Оліфер оприлюднила деяку інформацію про сьогоднішнє засідання ТКГ стосовно Донбасу в Мінську.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це вона написала у Фейсбуці. 

Оліфер зазначила: "Українська сторона робить все для виконання своїх зобов’язань щодо звільнення утримуваних осіб, яке має відбутися до свят.

Окремо ми порушили питання звiльнення пiдлiткiв, яких було незаконно загратовано у вереснi 2016 року в Донецьку i яких представники ОРДО обiцяли вiдпустити ще до кiнця минулого року.

Сторони домовились щодо ремонту пішохідного мосту в Станиці Луганській. Роботи заплановано на 9-10 грудня із залученням СММ ОБСЄ. Роботу КПВВ на цей період буде тимчасово призупинено. Це оновлення мосту є вкрай необхідним: щодоби його перетинають до 10 тисяч людей. В цей перiод особливо актуальне та важливе відкриття КПВВ "Золоте".

В політичній підгрупі наші представники ставлять питання повернення контролю Україні контролю за непідконтрольною Україні ділянкою українсько-російського кордону, зокрема, йдеться про створення спеціальної підгрупи з кордону".

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3037601
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору