EN|RU|UK
 Політика України
  3585  79

 2019 рік буде оголошено роком Китаю в Україні, - Гройсман

Україна і Китай відзначають 25 років встановлення дипломатичних відносин і виходять на новий, стратегічний рівень взаємодії, який передбачає реалізацію спільних проектів на суму близько 7 млрд доларів США.

Відповідні домовленості були досягнуті під час зустрічі прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана з віце-прем'єром Державної Ради Китаю Ма Каєм, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Урядовий портал.

"Китай був і залишається нашим стратегічним партнером і стратегічним пріоритетом. І сьогодні перед нами відкриваються нові можливості для поглиблення співпраці та перезавантаження реалізації спільних проектів та ініціатив", - зазначив Гройсман.

Ма Кай, в свою чергу, підкреслив, що Китай звертає велику увагу на співпрацю з Україною як у політичній площині, так і в напрямку торгово-економічного співробітництва.

"Ми вважаємо, що в нас єдині позиції в цьому аспекті. Саме тому ми готові стимулювати і поглиблювати наше співробітництво", - сказав він.

"Київ розраховує на активну участь китайських інвесторів у масштабній приватизації українських активів", - зазначили в Кабміні.

Володимир Гройсман також повідомив, що 2019 рік буде оголошено роком Китаю в Україні.

"Зі свого боку ми готові стимулювати інвестування і таким чином сприяти відновленню економіки України", - сказав Ма Кай.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3037574
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору