EN|RU|UK
 Політика України
  830  12

 Рада передала Держспецслужбу транспорту в підпорядкування Міноборони (оновлено)

Верховна Рада ухвалила Закон "Про внесення змін до Закону України "Про Державну спеціальну службу транспорту" про статус Державної спеціальної служби транспорту" (№7242).

За відповідне рішення проголосували 232 нардепи, передає Цензор.НЕТ.

Прийнятим законом Державна спеціальна служба транспорту перепідпорядковується від Міністерства інфраструктури в систему Міністерства оборони.

Відповідно до Закону, "Державна спеціальна служба транспорту є спеціалізованим військовим формуванням, яке входить в систему Міністерства оборони України, призначеним для забезпечення стійкого функціонування транспорту в мирний час та в особливий період".

За словами Секретаря РНБО, який представляв цей законопроект, сучасна військово-політична ситуація вимагає ефективного транспортного та логістичного забезпечення Збройних Сил України та інших військових формувань в умовах протидії агресії РФ.

"Державна спеціальна служба транспорту є спеціалізованим воєнізованим державним органом, тому для ефективного забезпечення оборонних потреб країни повинна функціонувати в умовах ухвалення рішень одним стратегічним центром", - сказав Турчинов.

Крім того, зазначив Турчинов, законопроект буде сприяти вирішенню питань соціального забезпечення військовослужбовців Служби в єдиному нормативно-правовому полі. За словами Секретаря РНБО України, зміни дозволять узгодити функції і завдання Держспецслужби транспорту з відповідними функціями та завданнями Збройних Сил України в рамках цілісної системи сектора безпеки і оборони України; "Зняти штучні адміністративні міжвідомчі перешкоди для реалізації єдиної військово-технічної політики; уникнути розпорошення коштів оборонного бюджету країни". "Ухвалення закону дозволить Міністерству оборони створити на базі служби мобільний і ефективно діючий інженерно-транспортний військовий підрозділ", - підсумував Турчинов.

 Читайте на «Цензор.НЕТ»: Ми будемо розвивати аеропорти в Гостомелі, Житомирі, Ніжині та Білій Церкві для лоукостів, - Омелян

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3037538
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору