EN|RU|UK
 Київські новини, Спорт
  1736  7

 Вибори глави Федерації футболу Києва, заплановані на 1 грудня, не відбулися

Реорганізація громадської організації "Федерація футболу м. Києва" в громадську спілку та вибори голови спілки, що були заплановані на 1 грудня, не відбулися.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на "112 Україна", делегати позачергової конференції ФФК – колективні члени федерації (представники клубів, місцевих футбольних об’єднань та ДЮСШ) не підтримали рішення про реорганізацію (67 голосів "за" при необхідних 72), оскільки не отримали від керівництва федерації вичерпної інформації про її фінансово-господарську діяльність протягом 2015-2017 років.

Про це розповіли журналістам двоє з трьох претендентів на пост лідера київського міського футболу – відомий гравець і тренер Владислав Ващук та громадський діяч і спортивний менеджер Сергій Харченко.

"Відсутність таких даних створює загрозу недостовірного формування та подальшого затвердження передавального акту, за яким усе майно та кошти ФФК передаються організації-правонаступнику та затвердження якого є обов’язковою умовою для завершення процедури реорганізації ФФК", – повідомили кандидати.

З вимогою надати детальну інформацію щодо фінансово-господарської діяльності Федерації футболу Києва колективні члени ФФК звернулися на етапі підготовки позачергової конференції. Відповідний лист також підтримали два кандидати на посаду голови федерації Владислав Ващук та Сергій Харченко, які публічно висловлювали свої підозри щодо можливих фінансових зловживань із боку керівництва ФФК. Однак, голова реорганізаційної комісії та головний бухгалтер організації відмовились надати для перевірки первинні документи бухгалтерського обліку, про що було повідомлено делегатів конференції.

Крім того, судячи зі змісту фінансового звіту київської організації, виплата матеріальної допомоги її працівникам може спричинити втрату статусу неприбуткової організації. Також існують підозри щодо нецільового використання коштів, наданих Федерацією футболу України на статутну діяльність ФФК.

Саме ці факти і стали причиною відмови частини делегатів конференції підтримати проведення реорганізації громадської організації "Федерація футболу м. Києва" в громадську спілку "Федерація футболу м. Києва". Тому відповідне рішення не отримало достатньої кількості голосів.

Не затвердивши пункту порядку денного щодо реорганізації, конференція не могла продовжувати розгляд наступних питань порядку денного, зокрема, і щодо проведення виборів керівника організації, про що учасників зібрання повідомив директор юридичного департаменту ФФУ Ігор Грищенко, посилаючись на відповідні юридичні норми.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3037113
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору