EN|RU|UK
 Політика України
  2268  40

 Вступ України в НАТО - це членство в "клубі" єдиних цивілізаційних цінностей, високих демократичних стандартів, - Фріз

Народний депутат (член фракції БПП), голова постійної української делегації в Парламентській асамблеї НАТО Ірина Фріз заявила, що Україні необхідно до 2020 року впровадити стандарти і відповідати критеріям НАТО.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Вступ до НАТО - це не тільки вихід на абсолютно новий рівень організації та забезпечення національної і регіональної безпеки. Це не тільки членство в Альянсі колективної оборони. Це - членство в "клубі" єдиних цивілізаційних цінностей, високих демократичних стандартів", - заявила депутат на інформаційно-просвітницькому регіональному семінарі "Україна-НАТО: формула безпеки" в Одесі.

Фріз звернула увагу на те, що майже всі країни, які входили в Організацію Варшавського договору - противника НАТО за часів Холодної війни - стали членами НАТО. Жодна з цих країн не шкодувала про свій вибір і сьогодні надійно захищена системою колективної безпеки.

"Ми повинні рухатися швидко. Важлива проміжна дата - 2020. Саме тоді, згідно визначальним стратегічним документам і зобов'язанням, ми маємо впровадити стандарти Альянсу і досягти відповідності критеріям НАТО", - сказала нардеп.

За її словами, з 2014 року кількість прихильників Альянсу в Україні стрімко зростає, і необхідно зробити якісне і об'єктивне інформування українського населення щодо НАТО, руйнуючи міфи і стереотипи, залишені нам у спадок.

Семінар "Україна-НАТО: формула безпеки" відбувався 1 грудня 2017 року в Одесі в рамках проекту Партії "БПП Солідарність" "Україна-Солідарність-НАТО". 

У його роботі взяли участь представники місцевої влади, викладачі та студенти одеських вузів, експерти, аналітики.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3037053
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору