EN|RU|UK
 Політика України
  3340  6

 Соломатіна звільнена з посади глави департаменту фінмоніторингу НАЗК за власним бажанням 31 жовтня. ДОКУМЕНТ

Ганну Соломатіну звільнено з посади керівника департаменту фінансового контролю та моніторингу способу життя Національного агентства із запобігання корупції за власним бажанням 31 жовтня.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Українські новини", про це йдеться в наказі №494 від 10 жовтня.Соломатіна звільнена з посади глави департаменту фінмоніторингу НАЗК за власним бажанням 31 жовтня 01

"Звільнити Соломатіну Ганну Жоржевну, керівника департаменту контролю та моніторингу способу життя Національного агентства із запобігання корупції, із обійманої посади 31 жовтня 2017 року за згодою сторін відповідно до ч. 2 ст. 86 закону "Про державну службу" та п. 1 ст. 36 Кодексу законів про працю", - сказано в наказі, підписаному головою НАЗК Наталією Корчак.

Підставою для звільнення вказано заяву Соломатіної від 2 жовтня.

Згідно з наказом, управління бухгалтерського обліку та звітності мало провести повний розрахунок із Соломатіною та виплатити грошову компенсацію за 11 днів невикористаної щорічної основної відпустки і 15 днів невикористаної додаткової відпустки за стаж державної служби (20 років).

Крім того, Соломатіну зобов'язали до 31 жовтня передати справи та довірене майно заступнику департаменту фінконтролю Валерію Саєнку.

Як повідомлялось, керівниця департаменту фінансового контролю і моніторингу способу життя НАЗК Ганна Соломатіна заявила, що перевірки е-декларування фальсифікуються, і попросила антикорупційні органи розслідувати факти неправомірних дій, а голову НАЗК Наталю Корчак відсторонити від виконання обов'язків на час розслідування.

Вона також повідомила, що написала заяву про звільнення з обійманої посади. Також заяви про звільнення з обійманих посад написали ще кілька людей, серед яких керівники інших департаментів НАЗК.

За словами Соломатіної, наразі вона на лікарняному, але їй відомо, що вже підготовлений наказ про її звільнення.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3037035
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору