EN|RU|UK
Блоги Сергей Иванов
Редакція Цензор.НЕТ може не поділяти позицію авторів. Відповідальність за матеріали в розділі "Блоги" несуть автори текстів.
  1543  2

Поліція бану. Відеоблог

Коли ми говоримо про корупцію, зазвичай наша увага прикута до тузів - перших персон, добре відомих суспільству. Ми думаємо, що оскільки ці люди є уособленням корупції, то з них вона починається, на них вона і закінчується. Це дуже проста, зручна, але категорично хибна точка зору, і ось чому.

Насправді корупція - найефективніший державний інститут, який безперебійно працює від початку української державності. Змінюються президенти, прем’єри, силовики, кожен з них, займаючи крісло, декларує хрестовий похід проти корупції, але вже дуже скоро стає її заручником, і не просто заручником, а джерелом. Корупція - це дуже організована автономна система високооплачуваної кругової поруки, в якій так чи інакше задіяні сотні тисяч людей - від звичайних клерків до міністрів. Кожен з них вважає свою посаду насамперед бізнес-активом, інструментом забезпечення власного благоденства, захисним покривом, а вже потім, власне, роботою. І сьогодні на прикладі одного високопоставленого поліцейського чиновника ми доведемо це.

Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору