EN|RU|UK
 Політика 
 Бізнес  

Головний юрист АРМА Андрій Потьомкін: "Прокурори несуть відповідальність за все, що розкрадено в "Межигір'ї", вони не забезпечили збереження арештованого майна"

Головний юрист АРМА Андрій Потьомкін: "Прокурори несуть відповідальність за все, що розкрадено в "Межигір'ї", вони не забезпечили збереження арештованого майна"Понад 700 різних об'єктів арештованого майна, резонансні суди, заяви про рейдерські захоплення, напади тітушок. Більшість кейсів, переданих правоохоронними органами Нацагентству з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА), супроводжувалися скандалами.

  8337  9

"Ми звернулися в СБУ, коли за групу інвалідності для мене батькові сказали дати 1500 доларів хабара", - військовослужбовець 90 ОАеМБ Петро Олексюк

"Ми звернулися в СБУ, коли за групу інвалідності для мене батькові сказали дати 1500 доларів хабара", - військовослужбовець 90 ОАеМБ Петро ОлексюкВперше про бійця Петра Олексюка від спільних знайомих я почула рік тому, коли йому мали ампутувати стопу – наслідок поранення на фронті. Вдруге – минулої осені, коли Петро відмовився давати хабара лікарям, щоб отримати групу інвалідності. Справою зайнялася СБУ, хабарників взяли під варту, а історія про людину, яка пішла проти усталених правил, пронеслася соцмережами і стрічками новин.

  6919  15

Аеророзвідниця Галина Клемпоуз: "Армія навчила мене, що немає у нашому житті справ, з якими ми не можемо впоратися. Неможливого не буває"

Аеророзвідниця Галина Клемпоуз: "Армія навчила мене, що немає у нашому житті справ, з якими ми не можемо впоратися. Неможливого не буває"У 2016 році вона, студентка юридичної академії, вкотре приїхала в зону АТО як волонтер – і несподівано навіть для себе підписала контракт.

  4847  8

Операційна медсестра з Криму Галина Адаменко: "Бувало, перев'язуємо бійців, обробляємо рани, а повз нас осколки летять - обстріл триває"

Операційна медсестра з Криму Галина Адаменко: "Бувало, перев'язуємо бійців, обробляємо рани, а повз нас осколки летять - обстріл триває"Галина та Сергій Адаменки прослужили в Криму понад десять років і вже не уявляли свого життя без півострова. Планували тут жити і працювати й далі. Але 2014 року всі їхні плани зруйнували окупанти.

  4970  10

"Укроп, закрой рот": чому айдарівців засудили до 8 років за виконання службових обов’язків та чи змінить ситуацію Верховний Суд

"Укроп, закрой рот": чому айдарівців засудили до 8 років за виконання службових обов’язків та чи змінить ситуацію Верховний СудВійськовослужбовці Микола Агапов (позивний Яма), Вадим Фещенко (Рекс) та Роман Щуров (Спікер) за ґратами вже понад три роки – з того часу, як у грудні 2015-го просто на "нулі" вони випадково затримали підозрілого чоловіка без документів, зі зброєю зі збитими номерами та з дзвінками на російські номери й фотографіями бойових позицій у телефоні.

  15161  115

Спецпризначенець Вадим Довгорук, який втратив під Дебальцевим ліву руку і відморозив обидві ноги: "Я одразу хотів доньку. Щоб бути не батею, а таточком"

Спецпризначенець Вадим Довгорук, який втратив під Дебальцевим ліву руку і відморозив обидві ноги: "Я одразу хотів доньку. Щоб бути не батею, а таточком"24 грудня минулого року 27-річний боєць 3-го полку спецпризначення, Народний герой України став батьком, а за тиждень до цього з його тіла дістали кулю, якою його було поранено в Донецькому аеропорту восени 2014 року.

  11924  34

"У мене портрет Бандери, тому що він боровся за Україну, Маргелова - тому що він створив бойовий дух ПДВ, і Скорцені - тому що в сильного ворога треба вчитися", - комбат Вадим Сухаревський

"У мене портрет Бандери, тому що він боровся за Україну, Маргелова - тому що він створив бойовий дух ПДВ, і Скорцені - тому що в сильного ворога треба вчитися", - комбат Вадим Сухаревський1 листопада 2018-го виповнився рівно рік від дня створення нової військової частини - 503-го окремого батальйону морської піхоти. Батальйон під різними назвами воював із 2016 року, але статус окремої військової частини отримав 16 листопада 2017-го, коли особисто Верховний Головнокомандувач Петро Порошенко прилетів до Маріуполя, щоб вручити прапор батальйону його командиру - майору Вадиму Сухаревському.

  16208  63

Храм розбрату: Віряни села на Рівненщині моляться в гаражі, доки триває війна церков

Храм розбрату: Віряни села на Рівненщині моляться в гаражі, доки триває війна церковУ селі Птича Рівненської області віряни Московського патріархату та помісної церкви (раніше Київського патріархату) не можуть поділити храм. Через постійні сутички поліція наклала на нього арешт.

  11197  29

Смерть патриарха Кирилла

Смерть патриарха КириллаНа этой неделе церковная военщина Украины по указке своих турецких хозяев провела повторную провокацию с так называемым Томосом, таким образом не только плюнув на бис в душу мирового православия, но и поставив на грань выживания самого патриарха РПЦ Кирилла - мастера восточных единоборств, известного в узких кругах японских каратистов как Сенсей Пустое Кадило.

  54946  102

 Новини України

СтрічкаНайбільш обговорювані новиниднятижня
 
 
 
 
 вгору