EN|RU|UK
 Політика 
 Бізнес  

Заступник голови ОП Андрій Смирнов: "Іноді пишу Богдану: "Другу добу не отримував..., хвилююся". І одразу знаходиться за що"

Заступник голови ОП Андрій Смирнов: "Іноді пишу Богдану: "Другу добу не отримував..., хвилююся". І одразу знаходиться за що"Андрій Смирнов - відомий адвокат, якого призначено на пост заступника глави Офісу президента з координації діяльності правоохоронних органів та судової реформи.

  6107  14

Два марші проти капітуляції: фермери з козами та "Солідарність" із "Нацкорпусом"

Два марші проти капітуляції: фермери з козами та "Солідарність" із "Нацкорпусом"14 жовтня центром столиці крокували спочатку представники "Свободи" та "Правого сектора", а потім – ветерани та громадяни, які вирішили йти без партійних прапорів.

  7586  23

Збірні інших країн мають недобір учасників із важкими ампутаціями. Я у таких випадках думаю: "Україні б ваші проблеми", - координаторка "Ігор Нескорених" в Україні Оксана Горбач

Збірні інших країн мають недобір учасників із важкими ампутаціями. Я у таких випадках думаю: "Україні б ваші проблеми", - координаторка "Ігор Нескорених" в Україні Оксана ГорбачЦентр стратегічних комунікацій "Стратком Україна" ще у 2016 році став натхненником та ініціатором долучення України до міжнародних змагань ветеранів та чинних військовослужбовців, що зазнали поранення під час бойовий дій. Тоді в Україні про "Ігри Нескорених", що відбуваються під егідою та з ініціативи герцога Сассекського Принца Гаррі, знали одиниці.

  1595  4

Секретный "План Б" президента Зеленского

Секретный "План Б" президента ЗеленскогоНа этой неделе президент Украины Владимир Зеленский одержал первую сокрушительную победу над Путиным, сделал громкую заявку на вторую, приоткрыл завесу тайны над хитрым секретным планом неотвратимо приближающегося разгрома России в степях Нормандии и, возможно, доказал отсутствие разумной жизни на других планетах.

  23840  139

Ключові цитати Зеленського з 14-годинного пресмарафону

Ключові цитати Зеленського з 14-годинного пресмарафонуПрезидент Володимир Зеленський встановив світовий рекорд, провівши 14-годинний пресмарафон у Києві. Це було перше тривале спілкування Зеленського із пресою за 5 місяців на президентському посту. Цензор.НЕТ зібрав ключові заяви глави держави.

  14268  174

Ціна викрадення Цемаха. Розповіді про героїв-розвідників Колодяжного (Кола) і Гержана (Тритона)

Ціна викрадення Цемаха. Розповіді про героїв-розвідників Колодяжного (Кола) і Гержана (Тритона)Їм було поставлене завдання - організувати прикриття Володимира Цемаха, терориста, який підозрюється у збитті малайзійського "Боїнга" російським комплексом "Бук". Завдання вони виконали...

  11780  17

Бій за Маринівку 5 червня 2014 року

Бій за Маринівку 5 червня 2014 рокуНаприкінці липня було ухвалено виводити українські підрозділи, котрі перебували на рубежі Зеленопілля – Довжанське – Червонопартизанськ – Ізварине. Підрозділи Збройних Сил та Державної прикордонної служби, що здійснювали прикриття державного кордону на цій ділянці, розпочали прорив до своїх сил, що розташовувались південніше у Донецькій області.

  11509  17

 Новини України

СтрічкаНайбільш обговорювані новиниднятижня
Вівторок, 15.10.19
 
 
 
 
 вгору