EN|RU|UK
 Політика 
 Бізнес  

Історія Майдану і місця загибелі Героїв Небесної Сотні та силовиків - на картах і за хронологією

Історія Майдану і місця загибелі Героїв Небесної Сотні та силовиків - на картах і за хронологієюУ пам'ять про п'яту річницю Революції "Цензор.НЕТ" і дослідницька група "Таліоніс" публікує карти Майдану, на яких відображено обстановку і місця загибелі Героїв Небесної Сотні.

  3593  8

19 лютого 2014 року в центрі Хмельницького за наказом полковника СБУ Крайтора офіцер "Альфи" Тарадай відкрив вогонь по демонстрантах

19 лютого 2014 року в центрі Хмельницького за наказом полковника СБУ Крайтора офіцер "Альфи" Тарадай відкрив вогонь по демонстрантахРівно п'ять років тому, 19 лютого 2014-го, у центрі Хмельницького за наказом полковника СБУ Віктора Крайтора офіцер "Альфи" Віталій Тарадай відкрив вогонь із бойової зброї по демонстрантах, які підійшли до будівлі обласного УСБУ.

  11217  109

Дах не протікає, палати ремонтуються, або Як волонтери допомагають Інституту раку рятувати життя

Дах не протікає, палати ремонтуються, або Як волонтери допомагають Інституту раку рятувати життяПарадокс нашої медицини: лікарі здатні надавати меддопомогу за останніми світовими стандартами, але не можуть цього робити з цілком прозаїчних причин. Наприклад, тому, що протікає дах, немає відповідного обладнання або палати мають вигляд, як після бомбардування.

  1697  14

Старший офіцер прес-центру оперативного командування "Північ" Олена Мокренчук: "Від початку війни мріяла писати про героїзм українських військових"

Старший офіцер прес-центру оперативного командування "Північ" Олена Мокренчук: "Від початку війни мріяла писати про героїзм українських військових"16 лютого в Україні відзначається День військового журналіста. Про те, як люди приходять працювати у прес-служби і які для цього потрібні якості, розмовляємо з офіцером і журналістом Оленою Мокренчук.

  1555  3

"Батька застрелили кулями для зупинення транспортних засобів - це 12 калібр. Вони влучили в серце і живіт", - син Героя Майдану Володимира Кульчицького

"Батька застрелили кулями для зупинення транспортних засобів - це 12 калібр. Вони влучили в серце і живіт", - син Героя Майдану Володимира Кульчицького18 лютого - річниця розстрілу героїв Небесної Сотні. 5 років тому на Майдані загинув учасник Революції Гідності Володимир Кульчицький. Його син Андрій теж брав участь у протистояннях, але з батьком не перетинався через напружені стосунки. Однак тепер шкодує, що не встиг його побачити, поговорити, обійняти.

  5120  14

Треба викинути зі свого словника поняття "зрада-перемога". Воно було створене російським пропагандистом у 2013 році, - Дмитро Кулеба

Треба викинути зі свого словника поняття "зрада-перемога". Воно було створене російським пропагандистом у 2013 році, - Дмитро КулебаІнформаційна війна, яку веде РФ проти України, розгортається за зрозумілими алгоритмами, але через брак досвіду в пастку фейків потрапляють як прості українці чи європейці, так і досвідчені політики.

  4726  115

Хто кого замовив? Репортаж про те, як суд три дні розглядав обрання запобіжного заходу Мангеру

Хто кого замовив? Репортаж про те, як суд три дні розглядав обрання запобіжного заходу Мангеру"Цензор.НЕТ" підсумовує результати засідання з обрання запобіжного заходу Владиславу Мангеру. Воно претендує на звання одного із найдовших в українській історії.

  7304  99

Как кандидаты в президенты в случае своей победы будут обустраивать отношения Украины с западными партнерами?

Как кандидаты в президенты в случае своей победы будут обустраивать отношения Украины с западными партнерами?Кое-как разобравшись с тем, как фавориты нынешней президентской кампании будут легко побеждать Кремль в случае открытой войны, мы должны ответить себе на неизбежный вопрос, каким образом они будут укреплять позиции Украины на не менее ответственном западном фронте. По просьбе читателей, добавлен кандидат Андрей Садовый.

  24056  171

 Новини України

СтрічкаНайбільш обговорювані новиниднятижня
Вівторок, 19.02.19
 
 
 
 
 вгору