EN|RU|UK
 Політика 
 Бізнес  

Член кадрової комісії ГПУ Олександр Леменов: "Можливо, хотіли залякати, щоб менше коментував якісь теми або думав, як я голосую під час відбору прокурорів"

Член кадрової комісії ГПУ Олександр Леменов: "Можливо, хотіли залякати, щоб менше коментував якісь теми або думав, як я голосую під час відбору прокурорів""Мене вчора привітали з тим, що я став 56-м у "списку Каті Гандзюк", - говорить Олександр Леменов, з яким ми зустрілися наступного дня після нападу на нього двох невідомих. Олександр дуже хоче, щоб напади на активістів припинилися, а люди, які їх здійснюють, розуміли, що покарання невідворотне.

  11569  4

Відповідальність "Темпа", протоколи прослушок та 4,8 кг замість 12,5 кг: позиція підозрюваних у справі про закупівлю неякісних бронежилетів

Відповідальність "Темпа", протоколи прослушок та 4,8 кг замість 12,5 кг: позиція підозрюваних у справі про закупівлю неякісних бронежилетівНапередодні обрання запобіжних заходів Цензор.НЕТ поговорив з генерал-майором Дмитром Марченком та його підлеглими. І якщо сам факт доцільності існування ГУРСМО – питання відкрите, а твердження генерала, що пост Олександра Довгого не був вагомою причиною "вжити заходів" видається абсурдним, то важко сперечатися з тим, що виробник, якому наразі не висунули жодних звинувачень, також має відповідати за якість своєї продукції.

  5705  14

"Русский мир" – це не просто спецоперація ФСБ на сході України. За ним – століття пропаганди", - директор Гарвардського українського наукового інституту Сергій Плохій

"Русский мир" – це не просто спецоперація ФСБ на сході України. За ним – століття пропаганди", - директор Гарвардського українського наукового інституту Сергій ПлохійЦей рік – врожайний для українського читача на книги знаного україно-американського історика, директора Гарвардського українського наукового інституту Сергія Плохія.

  8295  19

Убер-президент и святая "Тесла"

Убер-президент и святая "Тесла"На этой неделе страну терзала осенняя депрессия, вызванная не столько погодой на участках разведения и благородными драками лучших представителей команды технократов, сколько морально-физическими страданиями молодого Владимира, порвавшего, казалось, последние жилы на своей мучительной должности.

  21048  207

За політичних біженців часто видають себе злодії, педофіли, шахраї з інших держав. Україна має контролювати, кого пускає до себе, - заступниця голови Держміграції Наталія Науменко

За політичних біженців часто видають себе злодії, педофіли, шахраї з інших держав. Україна має контролювати, кого пускає до себе, - заступниця голови Держміграції Наталія НауменкоЗ першою заступницею Голови Державної міграційної служби Наталією Науменко Цензор.НЕТ спілкувався довго і детально. Надто мало пересічні українці знають про всі сторони діяльності цього відомства.

  2858  14

Ефект Ткаченка-Гетманцева. 900 слів про свободу слова

Ефект Ткаченка-Гетманцева. 900 слів про свободу словаУ Верховній Раді відбулися слухання, присвячені свободі слова. Найгучніші виступи - двох медіаначальників, які раніше ходили на задніх лапках перед своїми господарями, а зараз відповідають за державну інформполітику, - були про те, як цю кляту свободу знищити.

  5629  28

Звільнення Новосвітлівки та Хрящуватого у серпні 2014 року

Звільнення Новосвітлівки та Хрящуватого у серпні 2014 рокуСтаття з циклу досліджень маловідомих, але важливих для вивчення боїв на сході України, що відбулися у серпні 14-го в Луганській області. Через брак даних і джерел події описані не в хронологічному порядку.

  6784  11

20-річний комвзводу Дмитро Яремків (Аттіла): "Вкопалися на десять метрів – це вже наша земля, наша територія"

20-річний комвзводу Дмитро Яремків (Аттіла): "Вкопалися на десять метрів – це вже наша земля, наша територія"Львів’янин, лейтенант Дмитро Яремків, який цього року з відзнакою закінчив академію сухопутних військ, відразу потрапив на війну, на найвіддаленішу і найнебезпечнішу позицію на Донбасі.

  7281  12

 Новини України

СтрічкаНайбільш обговорювані новиниднятижня
Понеділок, 11.11.19
 
 
 
 
 вгору