EN|RU|UK
 Політика 
 Бізнес  

Суди щодо вбивств на Майдані: "казні" на сцені, зброя у швидких, Пашинський, Парубій і Кожара

Суди щодо вбивств на Майдані: "казні" на сцені, зброя у швидких, Пашинський, Парубій і КожараУ листопаді та на початку грудня Святошинський суд продовжував заслуховувати свідків сторони захисту – ексберкутівців, які переповідали почуті від колег чутки про Майдан. Численні запрошені до суду колишні правоохоронці здебільшого навіть не є очевидцями подій 20 лютого, вкотре підкреслило обвинувачення.

  1789  1

Державні банки мають стати прибутковими, - Геннадій Хелемський

Державні банки мають стати прибутковими, - Геннадій ХелемськийЗгідно з офіційною заявою Укргазбанку, його переговори з Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC), що входить до групи Світового банку, підходять до успішного завершення. IFC затвердила угоду про позику на 30 млн євро з можливою конвертацією в його капітал до 20% акцій банку.

  415  3

Ми почуватимемося в безпеці лише тоді, коли вся Україна сама вироблятиме основні компоненти зброї, - Андрій Сенченко

Ми почуватимемося в безпеці лише тоді, коли вся Україна сама вироблятиме основні компоненти зброї, - Андрій СенченкоАндрій Сенченко, який на початку російської агресії на короткий строк став заступником голови Адміністрації президента, визволяв кримських заручників і фактично організував водну блокаду щойно окупованого Криму, сьогодні очолює громадській рух "Сила права", що послідовно здійснює юридичний наступ на державу-агресора.

  3268  6

Нормандська зустріч: зрада, прорив чи тупцювання на місці? Думки експертів

Нормандська зустріч: зрада, прорив чи тупцювання на місці? Думки експертівДо глибокої ночі не спала Україна минулої доби. Коли ж відбулися всі заплановані івенти в межах нормандської зустрічі, всі почали обговорювати: тож у якому напрямку тепер рухається Україна на міжнародній арені? Що буде з Кримом, Донбасом, газом, санкціями щодо Росії? І головне, чи сталася в Парижі глобальна "зрада" чи ні?

  14425  71

Чому переговори Зеленського з Путіним 9 грудня не приведуть до миру на Донбасі?

Чому переговори Зеленського з Путіним 9 грудня не приведуть до миру на Донбасі?Єдина мета, яка є досяжною на хвилі завищених політичних очікувань і на яку я сподіваюся, - це звільнення хоча б частини полонених і заручників, яких Путін використовує як розмінну монету і додатковий важіль тиску на українську владу.

  17869  128

"Корвалол" завжди коштував, як батон, чутки про різке підвищення цін - маніпуляції опонентів", - головний юрист "Фармак" Дмитро Таранчук

"Корвалол" завжди коштував, як батон, чутки про різке підвищення цін - маніпуляції опонентів", - головний юрист "Фармак" Дмитро ТаранчукЗа судовими спорами навколо назви препарату "Корвалол" наш сайт стежить давно. Адже цей кейс цікавий не тільки довгими позовами між компаніями "Фармак" і "Дарниця", а порушує і більш системні питання: захисту інтелектуальних прав, прозорості фармринку і зрозумілих правил гри на ньому.

  1984  9

Автор проєкту "After Ilovaisk" Макс Левін: "Смерті я бачив і в Іловайську, і коли жили в "Айдарі", але загибель Віті Гурняка остаточно змінила моє ставлення до війни"

Автор проєкту "After Ilovaisk" Макс Левін: "Смерті я бачив і в Іловайську, і коли жили в "Айдарі", але загибель Віті Гурняка остаточно змінила моє ставлення до війни"Фотограф Макс Левін розповів "Цензору" про те, чому опинився в Іловайську за декілька днів до так званого "зеленого коридору" і як згодом виникла ідея створити серію "After Ilovaisk".

  9476  5

Малая доля страшных концов

Малая доля страшных концовНа этой неделе к Украине на тоненьких мохнатых лапках приближался нормандский саммит в Париже, и пока президент Зеленский с легкой обложки журнала "Time" "старел и изменялся гораздо больше, чем можно было ожидать", соотечественники президента Путина с удовольствием обсуждали, что им делать с такой приятной добычей и как плохо она кончит при первой же попытке к бегству, а точнее, так или иначе.

  20521  85

 Новини України

СтрічкаНайбільш обговорювані новиниднятижня
 
 
 
 
 вгору