EN|RU|UK
 Політика 
 Бізнес  

Ольга Політова, яка просиділа в полоні два роки за допомогу українській армії: "Мене заарештували, коли я везла в Донецьк 2,9 кг вибухівки та 12 детонаторів для української ДРГ"

Ольга Політова, яка просиділа в полоні два роки за допомогу українській армії: "Мене заарештували, коли я везла в Донецьк 2,9 кг вибухівки та 12 детонаторів для української ДРГ"64-річну лікарку разом із 97 особами обміняли в грудні 2017 року. Перші чотири місяці вона прожила в ... ординаторській районної лікарні Очеретиного Донецької області. Ми поговорили про те, що відбувається в її житті через рік після звільнення.

  9404  31

Намети, тюремні камери та плівка на вікнах: як живуть підрозділи, на базах яких не будують нових казарм

Намети, тюремні камери та плівка на вікнах: як живуть підрозділи, на базах яких не будують нових казармСотні сучасних казарм, побудованих за стандартами НАТО, мають здати в експлуатацію вже цього року. Порівняно із ситуацією, яку ми мали у 2014 році, це, безумовно, крок уперед. Однак будівництво, на жаль, ведеться не всюди. Серед тих, хто на сьогодні ще не бачить перспективи змін на краще, – насамперед бойові підрозділи.

  10423  36

Ми нічого не забудемо

Ми нічого не забудемоРічниця підриву наших бійців у новому терміналі Донецького аеропорту сьогодні згадується як годиться: урочиста й скорботна варта біля Міністерства оборони, портрети загиблих воїнів, запрошені всі рідні й близькі, дзвін, пам'ять, президент із дружиною, керівництво МО та ЗСУ ...

  9581  42

Військовий водій Микола Чопенко: "Під прикриттям кулеметників ми виходили на Дебальцівську трасу та мели її віниками"

Військовий водій Микола Чопенко: "Під прикриттям кулеметників ми виходили на Дебальцівську трасу та мели її віниками"Задовго до війни, діставши інвалідність унаслідок серйозної ДТП, він міг би не йти на фронт – і ніхто ніколи його за це не засудив би. Однак залишатися осторонь Микола Чопенко не захотів. Він воює вже четвертий рік і як водій з двадцятирічним стажем завжди має безліч справ. Адже йому доводиться не тільки доправляти боєкомплект або продукти, возити бійців та евакуювати поранених, а й постійно лагодити стару армійську техніку. Інколи – за власний кошт.

  7514  12

Нові подробиці загибелі співробітника Управління держохорони Василя Хмелюка: поки боксера Петра Очеретяного призначили вбивцею, його знайомі кажуть про самооборону

Нові подробиці загибелі співробітника Управління держохорони Василя Хмелюка: поки боксера Петра Очеретяного призначили вбивцею, його знайомі кажуть про самооборонуБезглуздий скандал, який спалахнув пізно ввечері 2 січня в ЖК "Французький бульвар" між власником собаки і трьома чоловіками, що вийшли з машини для з’ясування ситуації, для співробітника Управління держохорони Василя Хмелюка закінчився загибеллю, а для екс-боксера Петра Очеретяного - підозрою в умисному вбивстві.

  30106  372

Убийство Путина

Убийство ПутинаНа этой неделе мир едва не понес самую тяжелую и невосполнимую утрату в своей истории: в сербском городе Нови-Пазаре заокеанские спецслужбы США по заказу ИГИЛ и князя шоколадной тьмы Порошенко П. готовили зловещее убийство эрцгерцога Владимира Путина. Но упали на головы мировой закулисы проклятия владыки Павла, и спалился ваххабит поганый.

  25322  70

Головний юрист АРМА Андрій Потьомкін: "Прокурори несуть відповідальність за все, що розкрадено в "Межигір'ї", вони не забезпечили збереження арештованого майна"

Головний юрист АРМА Андрій Потьомкін: "Прокурори несуть відповідальність за все, що розкрадено в "Межигір'ї", вони не забезпечили збереження арештованого майна"Понад 700 різних об'єктів арештованого майна, резонансні суди, заяви про рейдерські захоплення, напади тітушок. Більшість кейсів, переданих правоохоронними органами Нацагентству з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА), супроводжувалися скандалами.

  13899  17

"Ми звернулися в СБУ, коли за групу інвалідності для мене батькові сказали дати 1500 доларів хабара", - військовослужбовець 90 ОАеМБ Петро Олексюк

"Ми звернулися в СБУ, коли за групу інвалідності для мене батькові сказали дати 1500 доларів хабара", - військовослужбовець 90 ОАеМБ Петро ОлексюкВперше про бійця Петра Олексюка від спільних знайомих я почула рік тому, коли йому мали ампутувати стопу – наслідок поранення на фронті. Вдруге – минулої осені, коли Петро відмовився давати хабара лікарям, щоб отримати групу інвалідності. Справою зайнялася СБУ, хабарників взяли під варту, а історія про людину, яка пішла проти усталених правил, пронеслася соцмережами і стрічками новин.

  10010  19

Аеророзвідниця Галина Клемпоуз: "Армія навчила мене, що немає у нашому житті справ, з якими ми не можемо впоратися. Неможливого не буває"

Аеророзвідниця Галина Клемпоуз: "Армія навчила мене, що немає у нашому житті справ, з якими ми не можемо впоратися. Неможливого не буває"У 2016 році вона, студентка юридичної академії, вкотре приїхала в зону АТО як волонтер – і несподівано навіть для себе підписала контракт.

  6447  8

 Новини України

СтрічкаНайбільш обговорювані новиниднятижня
Понеділок, 21.01.19
 
 
 
 
 вгору