EN|RU|UK
 Політика 
 Бізнес  

Прес-конференція президента Порошенка: нас знову "поимели"

Прес-конференція президента Порошенка: нас знову "поимели"Як казав герой Романа Карцева з кінофільму "Собаче серце", "це якась ганьба". Мене не назвеш цінителем жанру президентських прес-конференцій, але цього разу ті, хто зібралися в "Мистецькому Арсеналі", спільними зусиллями пробили чергове дно.

  5289  105

Попоболь и рептилоиды

Попоболь и рептилоидыВ конце этой недели укрофашистские полчища, нанюхавшись остатков сирийской хлорки, совершили стремительное нападение на Донбасс, вышли к границам Российской Федерации, похитили боевого уфолога ДНР Эдуардо Басурина и поставили над ним бесчеловечные гей-опыты, завершившиеся трагически.

  23695  65

Будинок культури. У Мінкульті створили корупційну схему на охороні культурної спадщини та вимагають від забудовників незаконних узгоджень

Будинок культури. У Мінкульті створили корупційну схему на охороні культурної спадщини та вимагають від забудовників незаконних узгодженьДнями відомий київський забудовник, засновник Taryan Group Артур Мхітарян заявив, що його шантажує СБУ і вимагає за вирішення питань з Міністерством культури $1 млн.

  3559  12

Президент Союзу хіміків України Олексій Голубов: "Незважаючи на санкції й антидемпінгові заходи, міндобрива з РФ продовжують масово ввозити в Україну"

Президент Союзу хіміків України Олексій Голубов: "Незважаючи на санкції й антидемпінгові заходи, міндобрива з РФ продовжують масово ввозити в Україну"Скандальну ситуацію з безконтрольним ввезенням мінеральних добрив вітчизняного виробництва в ДФС поки вважають за краще ігнорувати. Хоча учасники ринку й експерти відкрито заявляють, що серед постачальників товарів для українських аграріїв - компанії, що потрапили до списку санкцій.

  18187  29

"Бунт" глави ДАБІ Кудрявцева: скільки коштують країні канцелярські маневри в урядовому вулику

"Бунт" глави ДАБІ Кудрявцева: скільки коштують країні канцелярські маневри в урядовому вуликуУ середу Кабмін більшістю голосів звільнив главу Державної архітектурно-будівельної інспекції Олексія Кудрявцева. Формально - за те, що в нього під час оформлення документів на держслужбу вказано фальшивий молдавський диплом. Фактично - тому що за підтримки Генерального прокурора Юрія Луценка він наважився втрутитися в потрібну правлячій коаліції схему розпилу хабарів за будівництво, не послухався тіньових "смотрящих", а також звільнив главу ДАБІ в Одеській області - одній з важливих корупційних годівниць.

  7525  15

"Як пояснити людині, що таке п’ять годин просидіти у траншеї взимку? Тому на запитання "Як там, на війні?" я відповідаю просто: "Прохолодно"

"Як пояснити людині, що таке п’ять годин просидіти у траншеї взимку? Тому на запитання "Як там, на війні?" я відповідаю просто: "Прохолодно"Піхотинці "шаленої" роти 72-ї бригади День української армії святкували на позиціях у селі Гладосове, яке взяли під свій контроль, коли прийшли під Горлівку.

  8742  16

Помічник директора президентського медцентру для ветеранів Алла (Чонгар) Борисенко: "Почали відмовляти у госпіталізації, посилаючись, що в нас воєнний стан"

Помічник директора президентського медцентру для ветеранів Алла (Чонгар) Борисенко: "Почали відмовляти у госпіталізації, посилаючись, що в нас воєнний стан"Волонтера з позивним Чонгар мало хто знає на ім‘я та прізвище - Алла Борисенко. На позивний Чонгар вона отримує пошту і навіть відзнаки з нагородами.

  6323  9

Репутаційна катастрофа для української зовнішньої розвідки

Репутаційна катастрофа для української зовнішньої розвідкиДовідка департаменту контррозвідки СБУ від 26.10.2018 № 2/3/4-34352нт, надана Шевченківському суду про наявність російського громадянства дружини і дочки першого заступника голови Служби зовнішньої розвідки Сергія Семочка, - це справжня репутаційна катастрофа.

  38457  296

Заступник міністра оборони Ігор Павловський: "Суд визнав, що справа проти Міноборони сфальшована, склад злочину відсутній. Але цирк триває"

Заступник міністра оборони Ігор Павловський: "Суд визнав, що справа проти Міноборони сфальшована, склад злочину відсутній. Але цирк триває"До вашої уваги інтерв'ю з заступником міністра оборони України Ігорем Павловським і очільником Департаменту державних закупівель та поставок матеріальних ресурсів МОУ Володимиром Гулєвичем.

  4394  2

 Новини України

СтрічкаНайбільш обговорювані новиниднятижня
Неділя, 16.12.18
Субота, 15.12.18
 
 
 
 
 вгору