EN|RU|UK
  3579  26

 «І ВСЯ ЦЯ ШОБЛА ПОВЕРНУЛАСЯ ДО КАБІНЕТУ ГЕНПРОКУРОРА» - РЕПОРТАЖ Т.МОНТЯН ИЗ ГЕНПРОКУРАТУРЫ

«І ВСЯ ЦЯ ШОБЛА ПОВЕРНУЛАСЯ ДО КАБІНЕТУ ГЕНПРОКУРОРА» - РЕПОРТАЖ Т.МОНТЯН ИЗ ГЕНПРОКУРАТУРЫ

Известная правозащитница Татьяна Монтян является активным общественным деятелем. Среди Интернет-общественности Монтян приобрела широкую известность, организовав СМС-трансляцию недавних заседаний Конституционного суда по делу о конституционности указов Ющенко о роспуске Верховной Рады. Монтян производит впечатление вполне объективного наблюдателя. В своем блоге в «Живом журнале» Монтян в очень оригинальной литературной форме описала свои впечатления от пребывания в Генпрокуратуре 24 мая.

Отже, десь опівдні до секретарки Піскуна зайшли Плющ, Гелетей, Шемчук та Піскун.
Піскун звелів дівчині принести пакет, в який поклав ікону ( :) ), біблію ( :))) ) та ще якусь дрібну кабінетну хрєнь, та й пішов собі сонцем палимий, причому цей пакет залишив. По дорозі розказав журікам, що його знову звільнено ;) Під час спілкування з журіками його перехопили декілька депутанів від Регіонів міцної тілобудови, сказали - ти куди, чюваг! А ну, назад, в стойло крісло!
І вся ця шобла повернулася до кабінету Генпрокурора. Перед кабінетом стояли уйобки дегенерата Гелетея доблесні бійці ДСО та сам Гелетей, які спробували не пропустити депутанів та Піскуна. При цьому ДСОшники були звичайнісінькими сільськими жлобками, один з яких приперся навіть з нунчаками ;))) Після короткої, але бурхливої дискусії обидві сторони отримали трішки пиздюлів (до речі, Гелетей особисто брав участь в бійці), але перемога залишилася за депутанами, які і провели Піскуна на робоче мсце.
Шемчук, Гелетей та інши президентські ганебно ретирувалися.
В цей момент за якимось фігом (каже, що на колегію запрошували) припхався моя улюблена юзерпика Вася Цушко з "Беркутом" та навів додаткового шороху...

Отже, маємо в сухому залишку:
1. Шемчук цілком міг сьогодні "взяти" Генпрокуратуру - була колегія, люд прокурорський ставиться до нього прекрасно, принаймні, значно краще, ніж до Піскуна, і це могло б серйозно хильнути шальки терезів на користь помаранчевих, але... з яйцями у нього не вийшло ;(
2. Тупориле чмо Гелетей міг взяти не 7-10 жлобків, а роту бійців, і золотий ключик Генпрокуратура була б у Юща в кишені.
3. Ющенко - голимий лузер, який здатен програти навіть в преферанс з усіма козирями та тузами на руках, і канделябром по голові і нічим йому вже не зарадиш :(
4. Ригіони отримали чергову Піррову перемогу, а отже, на нас чекає ще неміряна кількість часу, проведеного уйобками обох таборів та Тюлькою на підхваті - в безглуздому протистоянні одне з одним.

І пару слів про Васю Цушка. Сьогодні у нього не було жодного шансу уникнути простого, брутального вибору - за/проти, та залишитись поза політикою. Він потрапив в класичну "залізну трубу", з якої є лише два виходи, і зробив свій вибір.

Я знаю, що він зневажає обидві сторони, більше того - він крутіший за всіх інших учасників бійки, і, можливо, не в останню чергу саме тому не захотів стати на бік лохів та лузерів, надавши перевагу бандюкам. Тим, хто пиздить його ногами на форумах - раджу для початку приміряти ситуацію на себе ;)

Думаю, він ще зіграє в свою гру, бо є єдиним справжнім "силовиком", в порівнянні з яким чмошники Наливайченко та Гриценко нервово смокчуть в сторінці. При цьому Вася добрий та відповідальний, а отже, нічого особливо поганого через нього та його позицію не станеться ;)

А про політиканів взагалі моя думка вже давно сформована і давно вже не мінялася.

Політикани всіх кольорів залишили випалену землю замість правового поля - це стосується і Президента, і Кабміну, і Верховної Ради, і судів, і всіх-всіх-всіх персонажів вітчизняного політикуму, хто не хоче просто грати за правилами, а хоче використати бєспрєдєл собі на користь.

Бєспрєдєльні указ, рішення чи постанову завжди легше видати, ніж скасувати, тож, користуючись тим, що судова процедура - довга та марудна, всі сторони конфлікту безсоромно вправляються в мультиплікації формально легальних (бо ж не скасовані!), але відверто юридично сумнівних нормативних актів.

Звичайно, це справа смаку - якій купці лайна надати перевагу - блакитній, помаранчевій, рожевій, червоній чи білій в сердечко ;)

Я втомилася від всього цього, і, оскільки наразі в "залізній трубі" не знаходжуся - йду спати.
Завтра на нас чекають не менш захоплюючі пригоди зєльоних чілавєчків різнокольорових політичних уїбанів ;(
VEhrNGRrdzVRMVF3U2k5UmJ6TjZVWFk1UjBFd1REZFJkWFJIUkRCWlJGRnpUa2RETUZsUVVtZE9RM2M9
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх