EN|RU|UK
  1060  10

 СКАЖИ МЕНІ, ХТО ТВОЇ ДРУЗІ…

Є щось дуже неправильне в тому, що політичні лідери та бізнес-еліта такої бідної країни, як Україна, витрачає мільйони доларів, намагаючись купити легітимність, вплив або досвід, який вони самі не спроможні отримати.

Нас не дивує те, що вашингтонські юридичні фірми та приватні детективи за гроші зроблять все що завгодно та прийдуть до будь-яких висновків, яких від них очікують їхні клієнти. Однак, колишні державні посадовці, обрані або призначені, щоб служити інтересам усіх, лише заплямовують власну репутацію, обираючи не тих друзів.

Як вам, мабуть, казала ваша мати, «скажи мені, хто твої друзі, і я скажу тобі, хто ти». Тому ці висновки будуть дуже неприємними для політиків, які нещодавно потрапили в новини через свої не найкращі зв’язки в Україні:

• Колишній Президент США Білл Клінтон цього місяця провів чотири дні з Віктором та Оленою Пінчуками, зятем та дочкою колишнього президента Леоніда Кучми. Пінчуки казково розбагатіли в часи авторитарного режиму Кучми. Зрозуміло, що від цього отримує кожна зі сторін: для Клінтона – це мільйони доларів для його бібліотеки та благодійної діяльності; для Пінчуків – легітимність, яку вони отримують заявки приятельським стосункам з колишнім американським президентом.

• В американському штаті Род-Айленд зв’язки колишнього Сенатора США Лінкольна Д. Чефі з найбагатшою людиною України Рінатом Ахметовим стали предметом обговорення під час виборчої кампанії на посаду губернатора цієї осені, де Чефі виступав в якості незалежного кандидата. Як заявив журналістам сам Чефі, він входить до ради директорів фонду Ахметова «Ефективне управління» і отримує за це 100 000 доларів на рік. Ахметов, в свою чергу, отримує схвалення одного з провідних американських політиків , що допомагає йому зам’яти спогади про його сумнівне минуле, замінивши їх новим іміджем мільярдера-філантропа.

• Полін Невіл-Джонс, міністру тіньового кабінету міністрів Девіда Камерона до того, як той став прем’єр-міністром Великої Британії, відмовили у одній з найвищих посад у британській розвідці. За даними «Дейлі Мейл» причиною цього стали її зв’язки з двома мільярдерами з сумнівними репутаціями. Один з них – українець Дмитро Фірташ, який володіє частиною компанії з торгівлі газом РосУкрЕнерго. Британець, який управляє активами Фірташа, фінансував політичну кампанію та офіс Невіл-Джонс.

В чому суть? Українська політична та бізнесова еліта може найняти кого-завгодно, однак дуже часто все, що вони отримують – це іноземці, зацікавлені в «легких грошах». Для багатьох українців обидві сторони таких партнерств демонструють зневагу до добробуту 46-мільйонного народу.
Источник: Kyiv Post
VEhrdlVXdE9SMFl3VEhwUmRHUkhRekJNTjFGemJucFJiamxETkRCTU0xSm9PVWRFTUV4d09EQkxWRkYxVGtkQk1GbE1VWE5PUjBsTWVTOVJkWFJES3pCWlJGSm5Ua2RFTUV3dlVtaDBRelF3V1RrNE1Fd3ZVWFowUXpjd1RHcFNaM1JETkRCTWNsRnpRVDA5
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх