EN|RU|UK
  1065  24

 ЛЮДИ ЯНУКОВИЧА ПІДВИЩУЮТЬ ЦІНИ ЗАРАДИ ПЕРЕМОГИ "ШЕФА"

Останнім часом спостерігається економічно невмотивоване зростання цін на товари, особливо важливі для малозахищених верств населення. Його спровокували підприємства та мережі, що належать депутатам із Партії регіонів.

Ці підприємства накручують ціни на базові продукти харчування, бо для перемоги Януковича їм треба погіршити життя людей уже сьогодні.

Зростання цін на соціально важливі категорії товарів є неприроднім, штучним – з огляду на рекордний врожай, що забезпечив достатні продовольчі ресурси, та уповільнення інфляції протягом останнього року. Міністр економіки Богдан Данилишин повідомив: «Основні причини формування такої ситуації, у першу чергу, політичні, оскільки пов’язані з другим туром президентських виборів».

Це підтверджує той факт, що найбільше ціни зросли у Південно-Східних регіонах та в Криму – тобто саме там, де Партія регіонів фактично знаходиться при владі та разом із криміналом контролює все формальне й неформальне життя. Мета цієї цінової авантюри зрозуміла – дестабілізувати соціальну ситуацію перед виборами, дискредитувати Юлію Тимошенко, як головного суперника Януковича на президентських виборах.

Уряд Тимошенко доклав зусиль і зупинив кризу, стримав галопуючу інфляцію. Навіть у найважчі часи Юлія Тимошенко не пішла на зменшення зарплат і пенсій, забезпечила їх вчасну виплату. Нині вже створено спеціальні групи цінової інспекції, Антимонопольного комітету, податкової, МВС, які каратимуть ділків-спекулянтів. «Накладені штрафи набагато перевищать прибутки, одержані в результаті спекуляцій», – попередив міністр Богдан Данилишин тих, хто роздуває ціни.

Якщо заради зайвої долі відсотка на виборах діячі Партії регіонів нині безсоромно спустошують гаманці пенсіонерів та малозабезпечених, то на що ж чекати людям у разі перемоги Януковича?

Уряд робить усе, щоб зупинити цінову вакханалію, але ситуацію ускладнює відсутність в країні єдиної виконавчої вертикалі. Із завершенням президентських виборів Юлія Тимошенко отримає достатньо повноважень для того, щоб остаточно припинити цінові авантюри та навести лад у державі.
Источник: Сергій Прокопенко
VEhrdlVYSTVRemt3V1ZCUmRYUkRLekJNVEZGMVRrZElUSGt2VVhOMFIwd3dURWhSZG5SSFFUQlpkRGd3V1dKUmRHUkRPVEJaY3owPQ==
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх