EN|RU|UK
 Общество, Политика Украины
  52584  77

 Звичайний рашизм


Автор: С.Іванов

Що таке п'ята "російська" колона в Україні? Забавно спостерігати за людьми, які всерйоз вважають, що уособленням цієї горезвісної п'ятої колони є лише проросійські політики, олігархи, політики-олігархи і медійники, яких вони годують.

"В российских школах образовательный и воспитательный процессы идут куда более гармонично".
Ірина Зайцева, екс- директор Українського центру оцінювання якості освітиНасправді, найзліші, найпринциповіші і послідовні члени кремлівської колони далеко не завжди сидять у парламенті, їздять у супроводі броньованих "Брабусів" і рвуть на собі піджаки в прямих ефірах центральних телеканалів. Справжні українофоби - як таргани. У разі потенційної небезпеки вони забиваються під плінтуси і спокійно чекають, коли небезпека мине, вони зможуть вилізти на поверхню і почати безкарно паскудити.

Ірина Павлівна Зайцева працює професором кафедри російської мови Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова.

образование зайцева


Раніше вона працювала заступником Дмитра Табачника, міністра освіти і науки України, а потім - директором Українського центру оцінювання якості освіти. Її призначення на цю посаду краще за всіх прокоментував колишній голова комітету Верховної Ради з питань науки і освіти Володимир Полохало: "Центр управління українською освітою тепер знаходиться в Москві, тому в цьому призначенні немає нічого дивного".

Своїм стрімким кар'єрним ростом колишній викладач Луганського національного університету імені Тараса Шевченка зобов'язана багаторічному "смотрящему" за Луганщиною від донецького політично-фінансового угруповання та російської влади Олександру Єфремову, його партнеру, нардепу під Партії регіонів та віце-прем'єру уряду Азарова Віктору Тихонову, помічником якого вона була у V і VI скликаннях ВР, а також Валерію Голенку, колишньому голові Луганської обласної ради, відомому оголошенням зрадницького рішення сесії облради від 2 березня 2014 року.До речі, сама Зайцева, як депутат обласної ради, теж голосувала за це рішення, як і більшість інших депутатів, які сьогодні благополучно мешкають у столиці держави, яку вони зрадили в березні 2014-го.

У лютому 2015 року, коли Генеральна прокуратура України розпочала кримінальне переслідування Єфремова і над його прямокутною, немов витесаною зі шматка антрациту головою нависла загроза реального ув'язнення, його захист запросив Зайцеву виступити експертом-лінгвістом у справі головного луганського сепаратиста. Не варто навіть намагатися вгадати, до яких висновків дійшла "експерт" Зайцева. Все до болю очевидно.

Втім, ми не будемо розпорошуватися і намагатися охопити те, що за останні два роки мала б охопити Служба безпеки України, до якої автор автор цієї статті звертався з офіційною заявою ще у листопаді 2014 року,
образование зайцева

а зосередимося на персоні Ірини Павлівни, щоб ви зрозуміли, хто саме гартує педагогів з українських студентів університету імені Драгоманова. А для забезпечення максимальної об'єктивності пропонується дати слово самій Зайцевій і продемонструвати читачеві характер заходів, в яких вона брала безпосередню участь.


образование зайцеваЦитата: "Украинский язык в вузах уже отпугнул иностранных студентов, а также российских ребят, которые могли бы учиться у нас, - сообщила Ирина Зайцева. - Страна уже потеряла деньги. В то же время в России создано куда больше возможностей молодым людям для самореализации. И талантливых украинских ребят там с удовольствием принимают на бюджетные отделения лучших вузов. В результате сейчас происходит колоссальный отток молодой украинской элиты. Скоро нам останется только стенать о том, что мы - стареющая нация. И бесперспективная?"

Подібна риторика є абсолютно стереотипічною для Ірини Павлівни, яка ще у 2008 році прогнозувала масовий відтік українських студентів до ВНЗ РФ. Ну і взагалі, вона давно позиціонувала себе як захисник російської мови, не уточнюючи при цьому, хто конкретно на неї зазіхає і в чому саме полягає небезпека.образование зайцеваЙдемо далі.


образование зайцева

"Психологи многих стран давно доказали, что при обучении ребенка на неродном языке его интеллектуальный потенциал снижается на 45-50 процентов! - отметила в своем выступлении депутат Луганского областного Совета, проректор Луганского государственного института культуры и искусств Ирина Зайцева , резонно добавив: - Если государство не дает развиваться языкам, которые являются родными для жителей разных регионов, значит, оно умышленно тормозит интеллектуальное развитие своих граждан". Ирина Павловна уверена: языковую проблему, существующую в Украине, где государственным языком признан украинский, но значительная (если не большая!) часть населения считает родным русский, нельзя недооценивать. Ведь, воспитывая и обучая детей на чужом для них языке, при этом никак не способствуя развитию родной речи, Украина беднеет и нравственно, и духовно".

Зайцева стала одним з активних промоутерів так званого "Русского центра", що за п'ять років наплодив значну кількість апологетів "русского мира" всіх кольорів і калібрів, які згодом стали кістяком луганських колаборантів на початку російської окупації Сходу України. По суті, вона стояла біля витоків створення потужної пропагандистської машини, принцип дії якої полягав у протиставленні української та російської культур і світоглядних парадигм, а також нав'язуванні міфу про виняткову "русскость" Луганщини.

образование зайцева

В червні 2010 року Зайцева взяла участь у четвертому міжнародному фестивалі російської культури в Криму "Велике російське слово". Гостями фестивалю від росіян стали спеціальний представник президента РФ з міжнародного культурного співробітництва Михайло Швидкой, заступник голови Держдуми РФ Світлана Журова, Надзвичайний і Повноважний посол Росії в Україні Михайло Зурабов, голова Московської міської думи Володимир Платонов, міністр освіти РФ Андрій Фурсенко, відомий кінорежисер-комуніст Володимир Бортко.
образование зайцева

Напевно, багато хто з вас пам'ятає баталії, пов'язані з титруванням художніх фільмів державною мовою, в 2012 році. Незважаючи на те, що це питання явно не перебувало у її компетенції, директор Українського центру оцінювання якості освіти Ірина Зайцева не прогавила свій шанс підлити масла у вогонь:У травні 2013 року Зайцева відзначилася на міжнародній науково-практичній конференції "Ценности славянского мира" у Луганську в компанії найбільш одіозних українофобів, значна частина яких зараз з тим же завзяттям, що і раніше, служить окупаційному режиму так званої ЛНР.

образование зайцева

23 березня 2014 року Зайцеву було звільнено з посади директора Українського центру оцінювання якості освіти за "статтею" - за одноразове грубе порушення трудових обов'язків, але, як ми бачимо, проблем з подальшим працевлаштуванням у неї не виникло - вона продовжує працювати в сфері української освіти і залишається тільки здогадуватися, як і чого вона вчить своїх студентів, які, напевно, і не здогадуються, з ким їм доводиться мати справу.

24 квітня цього року на адресу Міністра освіти і науки України, а також ректора Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова було надіслано листа з вимогою звільнити Зайцеву з посади професора Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова.

образование луганск гриневич письмо

образование луганск гриневич письмо

образование луганск гриневич письмо

образование луганск гриневич письмо

образование луганск гриневич письмо

образование луганск гриневич письмо

образование луганск гриневич письмо

образование луганск гриневич письмо

образование луганск гриневич письмо

луганск письмо


Лист підписав 171 представник української громадськості - політики, діячі культури, науки та пересічні громадяни.

В одному зі своїх ранніх інтерв'ю Ірина Зайцева поскаржилася, що не може зрозуміти нашу державу. Немає чого тут розуміти, пані Ірино. Просто це не ваша держава. Вам - трохи далі на схід.


Сергій Іванов, "Цензор.НЕТ"

Источник: https://censor.net.ua/r387792
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх