EN|RU|UK
 Политика Украины
  15798  29
Материалы по теме:

 ВИКОНАНА ПОСЛУГА ШЕВЦОВА, ЯКА НІЧОГО НЕ ВАРТА, АБО ЩО Я ДУМАЮ ПРО БЕРЕЗЕНКА

Була на суді у Антона Шевцова. Суд вибирав йому запобіжний захід. В залі було повно журналістів з усіх провідних каналів та активісти, які протягом трьох тижнів намагались довести за допомогою шин, перекриття доріг та громадських протестів, що колишньому начальнику Нацполіції у Вінницькій області місце саме у в'язниці.

Активистка Таиса Гайда в своем блоге на Site.ua рассказала о подробностях заседания суда по избранию меры пресечения подозреваемому в госизмене экс-главе ГУ Национальной полиции в Винницкой области Антону Шевцову.

Я саме та активістка, яка першою знайшла проросійську сторінку у соцмережах А.Шевцова та його дружини, яка проживає в Криму. Я саме та, яка разом з друзями зі всієї України протягом трьох тижнів намагалась довести попри медійну травлю і "дайте ему поработать" місцевих активістів, що начальник Нацполіції як мінімум справжній ватник з яскраво проявленими проросійськими поглядами.

Так ось, сьогодні Антон Шевцов сидів за склом тюремної клітки в оточенні чотирьох модних та скандально відомих адвокатів (один з них був адвокатом Садовника) напроти цілої когорти журналістів, які просто робили свою роботу та активістів, які відверто зловтішались з підсудного, що після травлі активістів паном Шевцовим і його командою було цілком закономірно.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Не исключено, что экс-главе Винницкой Нацполиции Шевцову будут выдвинуты и другие обвинение, кроме госизмены, - СБУ

Та я не про те. Сьогодні на суді у Шевцова не було нікого з нардепів, не брав його на поруки пан Березенко, скандально відомий виборами по 205 округу у м. Чернігів, не було і нардепа від БПП Івана Мельничука, який кілька днів тому грудьми стояв за Шевцова та заявляв, що акція є проплаченою, не було дядька Березенка А.Матвієнка, який вхожий в усі "високі" кабінети і ще тиждень тому приїжджав у Вінницю, щоб дипломатично підтримати А.Шевцова та "допомогти" підписати та оприлюднити скандально відому "заяву трьох": губернатора, голови облради та міського голови на підтримку поліціянта та проти "екстремістів-активістів".

Не було побратимів з батальйону "Луганськ-1", тому що Шевцова ніхто не бачив на передовій. Не було його сім'ї, яка проживає в окупованому Криму і за два роки так і не переїхала в Україну. Не було друзів, які могли його б зрозуміти, не було колег по роботі, які б його підтримали, не було нікого, хто б просто сказав, мовляв, друже, тримайся, ми з тобою.

Читайте на "Цензор.НЕТ": В АП не могли не знать о деятельности Шевцова. На Винничине ни один воробей не чирикнет без приказа из Банковой, - представитель "АвтоМайдана" Бондарук

А після обіду з'явився пост нардепа Березенка, в якому він р'яно відхрещувався від А.Шевцова, мовляв "всєх то і нє упомніш" і немає чого його нардепа з "криштальною репутацією" пов'язувати з якимось колишнім керівником міліції, який зараз самотньо сидить на лаві підсудних.

Є одна річ: виконана послуга, нічого не варта, особливо серед політичної еліти. Якщо ти не корисний, тебе просто зливають. І не важливо, що тобі обіцяли чи пропонували тиждень чи місяць тому.

Так сталось з А.Шевцовим, нікому не потрібний він понуро сидів на лавці підозрюваних в оточенні людей, які його зневажають або взагалі байдужі. Це є дуже показово і повчально на фоні моїх друзів, які тиждень тому у Вінниці, ризикуючи своєю свободою, приїхали на акції протесту у Вінницю чи вийшли на блокування доріг у своїх містах. Ризикуючи усім, вони вкотре довели, що інстинкт самозбереження - це щось зовсім непритаманне людям, які до болю в серці хочуть змінити цю наповнену "березенками" та "шевцовими" країну. І тепер я більш ніж упевнена, що у нас все обов'язково, 100%, вийде.

Таїса Гайда для Site.ua
TUVwbVVYTk9RekF3VEZoU1owNURNakJNUkZGMlpFTTBNRXhWWnpCTGFsRjBaRU41TUZsaVVYWjBRM2t3VEVGMlREbERVakJNV0ZKblRrTXhNRXhtVVhSa1F6a3dUSEpSZG01NlVYRk9RekV3VEV4U2FIUkRLekJNU1haTU9VZENNRmxRVVhSQlBUMD0=
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх