EN|RU|UK
  1899  26
Все про:Монтян (94)

 ЗВІДКИ В ДУПІ ДІАМАНТИ?! ПРИЧИНИ ВІДСУТНОСТІ ДОСТОЙНИХ ПОЛІТИКІВ В УКРАЇНІ

Мене безмежно розчулюють стажденницькі воплі по всіх форумах та чатах, в приватних бесідах буквально всіх українців - від бабушок в черзі за гречкою від Черновецького - до цілком респектабельних бізнесменів: "Ну чому, чому немає у нас в країні достойних політиків?!"

Виникає відразу два закономірних питання:

1. Звідки в дупі діаманти? А звідкіля, вибачте, ці міфічні "достойні політики" повинні взятись? Самозародитись, як миші в корзині з брудною білизною? Чи прилетіти, як чарівники в блакитному (помаранчевому) вєртольоті? А навіть якщо прилетять - яким чином вони прорвуться крізь знамените пєлєвінське потрійне очеплення з автоматчиками?

2. Навіть якщо станеться диво, і замість тих пришелепкуватих мародерів, яких ми маємо в усіх гілках влади, там раптово з'являться навіть янголи небесні - чим це допоможе абсолютній більшості пересічних виборців? Яким чином, скажіть мені, вплине на вас особисто те, що Президентом України стане жива реінкарнація Махатми Ганді/Томи Ісидора Ноеля Санкари, чи добрий біоробот, а Прем'єр-Міністром - жива реінкарнація Маргарет Тетчер чи просто якийсь геніальний та чесний менеджер?

Життя пересічної людини насправді доволі мало залежить від того, яка чергова наволоч в даний конкретний час, розіпхавши ліктями інших, таких самих наволочів, дорвалася до корита на самому верху. Значно більший вплив на повсякденне життя конкретної людини справляє те, які у неї родичі, діти, друзі та сусіди, колеги по роботі, знайомі по спільному хобі та т.і.

Я не буду вкотре заглиблюватись в дєбрі психології стосовно того, що оточення кожної людини - це відображення її самої, за винятком особливо патологічних випадків на кшталт "сусіди-алкоголіки/великі цабе". Не буду також в деталях розводитись стосовно того, що лохів-потрєблядєй НЕ політики тягнули на зашморгу брати кредит; лохів-депозитчиків також НЕ політики змушували віддавати свої заощадження банкам-шахраям, і тим більше ніякі політики просто нездатні змусити ДЕКІЛЬКА МІЛЬЙОНІВ ЛЮДЕЙ!!! щомісячно!!! віддавати ЖЕКам своє чесно зароблене бабло в обмін на неіснуючі послуги.

Хіба можуть такі люди обрати притомних політиків?! Хіба можуть притомні люди займатись політикою серед подібного електорату?!

Візьмемо для прикладу спільне утримання багатоквартирних будинків. Незважаючи на недолуге законодавство у вигляді малопристосованого до реалій сьогодення Закона України "Про ОСББ", в країні якимось дивним чином ці ОСББ все-таки примудрилися організуватись та діяти приблизно в 6% багатоквартирних будинків. В деяких з них - все просто чудово, незважаючи на шалену боротьбу на виживання, яку людям доводиться вести з монополістами-постачальниками електроенергії, води чи з податковими органами. Люди регулярно ходять на збори, цікавляться станом справ в об'єднанні, спільно вирішують свої проблеми. Буває, що лаються, сваряться та судяться - але як же інакше?!

В деяких ОСББ - багато проблем, пов'язаних з тим, що "злиє люді" захопили там владу та роблять все, що їм заманеться. Але "злих людєй" - мало, а "угнєтьонних мешканців" - багато. То хто ж їм винен, що вони нездатні об'єднатись та розібратись зі "злими людьми"? Ну звісно ж, Махатма Ганді!

Так, наші люди здатні об'єднатись, але зазвичай за 5 хвилин до розстрілу лише тоді, коли не-об'єднання загрожує їхньому фізичному виживанню. До того часу - вони сидітимуть та чекатимуть в своїй хаті_з_краю, доки хтось все зробить за них, а золота рибка сама вистрибне до них з акваріуму.

Наші люди здатні подудіти, помайданити чи навіть взятись за вила - але вони категорично не бажають займатись копіткою, нудною, важкою роботою - ЩОДЕННИМ покращенням свого життя НА СВОЄМУ МІСЦІ, разом зі своїми сусідами та родичами.

Ну що ви - це ж ТАК важко та обтяжливо - ходити на збори мешканців свого будинку, домовлятись з сусідами зробити якусь спільну справу, зібрати на це гроші і не вкрасти їх, а використати за призначенням! Більше того - якщо знаходиться хтось, хто намагається об'єднати людей - на нього з високим ступенем ймовірності чекає обструкція: "Яка у нього в цьому вигода? Мабуть, хоче нас якось обдурити, ату його, скотину!"

"А шо, мені більше за всіх потрібно? Я шо, крайній/дурний/особливий/на мені світ клином зійшовся?" - ось найпопулярніша реакція людей на мої заклики не скиглити, а зробити ХОЧ ЩОСЬ. А, ось ще улюблена відмазка: "А вдруг мнє за ето чєго-нібудь будєт?!"

Поведінка українців стосовно покращення їхнього власного життя нагадує мені поведінку людей, які ніколи в житті не піднімали нічого важчого за член не займалися спортом, розжиріли до того, що під ними ламаються ваги, а потім приходять в тренажерний зал та вимагають, аби з них магічним чином зробили Аполлонів Бельведерських за кілька тижнів. Я надивилася на цей цирк, коли через сім тижнів після останніх пологів, з вагою за 90 кг прийшла на тренування.

Враховуючи, що вагітність я провела вперемішку на збереженні, на допитах та в судах, фізичний стан мій був приблизно такий, яким зараз є стан української економіки та громадянського суспільства ;) Але я не мала жодних ілюзій стосовно перспектив покращення своєї фізичної форми, і аж ніяк не думала, що тренер замість мене приводитиме мене в належну форму. І тим більше, я не вважала, що мені допоможе якийсь патентований препарат з телемагазину тіпо "що б мені таке зжерти, аби схуднути?!"

Кожен божий день я вставала зранку та бігала - спершу пару кіл підтюпцем, а згодом - напівмарафон на Хрещатику; тягала залізяччя - спершу гриф від штанги, а згодом - станову з соткою кг; боролася та боксувала - спершу мене "валили" підлітки вдвічі легші від мене (уявіть собі, ЯК мені це було кривдно, з моїми-то досягненнями в дзю-до в молодості). Зараз тренер використовує мене для того, аби я "забивала" новачків - молодих мужиків (для профілактики - аби вони прониклися глибиною свого фізичного та морального падіння від того, що їх влегку може відлупцювати тітка похилого віку).

І - весь час я бачила і бачу таких самих "окорочків", якою була колись сама, які в упор не бажають зрозуміти, що миттєвих див не буває, і ні за яке бабло не можна набути належної фізичної форми, якщо не пахати місяцями, стогнучи від болю в забитих м'язах, обмежуючи себе при цьому в калоріях!

Той, хто здатен уявити собі, ЩО це таке - формалізувати право власності на багатоквартирний будинок та прибудинкову територію, проникнеться моєю аналогією... Приблизно 13% квартир в пересічній багатоповерхівці - не приватизовані, і їхнім формальним власником є територіальна громада в особі місцевої ради, яка в гробу бачила свої обов'язки власника... У більшості приватних співвласників - повна лажа з документами, бо ідеальні частки в квартирах не виділені в натурі, і на них немає окремих правовстановчих документів... На прибудинковій території, меж якої ніхто не знає, відбувається незаконна забудова абощо... ХТО займатиметься всім цим замість вас, шановні співвласники багатоквартирних будинків? Маргарет Тетчер?!

Що б ви подумали про тренера, який, подивившись на класичного "окорочка", почав би його запевняти, що дуже швидко, буквально за пару тижнів, зробить з нього зірку бодібілдінгу "при надежному фінансуванні", та ще й "бєз утомітєльних тренувань"?! Що б ви подумали про такого "окорочка", який повірив би в цю лабуду і приніс би такому тренеру купу бабла, навіть не перевіривши, чи є у цього тренера не те що якісь там досягнення у вигляді вже схудлих "окорочків", а - хоча б формальний диплом?!

Тоді скажіть - чим такий тренер-пройдисвіт відрізняється від поточних українських політиків, і чим пересічний український виборець відрізняється від наївних "жиртрестів"?! Як можна в здоровому глузді пхатись вирішувати питання "космічних масштабів", не маючи на руках свідоцтва про право власності на частку у власному багатоквартирному будинку?! Це так само безглуздо, як намагатись спершу вийти на ринг на чемпіонаті світу замість того, аби розпочати з ударів по груші!

...Колись в дитинстві я читала книгу "Мої бенгальські подруги" і була вражена такими словами авторки: "Бенгальських чоловіків і жінок ніхто не питає, ким вони хотіли б стати. Кастова система однозначно визначає майбутнє. Вони працюють на своїй маленькій життєвій ділянці, знаючи - кращого в цьому народженні не буде, бо - важкий вантаж карми. Тому вони намагаються встигнути зробити якомога більше. Врешті-решт, деяким вдається перетворити свій шматочок життя в квітучий сад, який радує не тільки їх, але й оточуючих".

Становище українців - значно веселіше, бо кожен може покращити собі карму досягнути власною працею та завзяттям значно більшого, ніж "написано на роду".

Люди! Припиніть триндіти на форумах, майданити та дудіти! Вийдіть з своєї квартири, познайомтеся з сусідами! Порадьтеся з ними, що можна зробити вже зараз! Адже ймовірність того, що вам вдасться поміняти своє оточення - дорівнює або прямує до нуля! Нікуди вам не подітись з цього підводного човна, бо люди - скрізь такі самі!

Зрозумійте нарешті, що абсолютній більшості з вас ніхто не заважає вже зараз покращити своє власне життя без-будь-якої участі політиків! І навіть більше того - навіть найкращі в світі політики НЕ ЗМОЖУТЬ покращити ваше власне життя замість вас!!!

А вже тоді, коли ви розберетеся з власними будинками, мікрорайонами, селищами, містами (саме в такому порядку, НЕ перестрибуючи через сходинки) - у вас не буде проблеми з тим, аби відрізнити триндобола від справжнього політика, і ви зможете свідомо обирати тих, кого висунете з своїх лав самі, а не тих, хто пхається рулити вами лише тому, що в звичайному житті ні на що не здатен!
Источник: Інфопорн
VEhrdlVXNU9ReXN3VEROU1ozUkhVREJNTUhaTWR6MDk=
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх