EN|RU|UK
  269  2

 КАДРОВА РОКІРОВКА ЯК НОУ-ХАУ УКРАЇНСЬКИХ РЕЙДЕРОВ

Від нині документообіг нашої держави контролює команда людини, яка втікла від українського правосуддя.

Великий Ба- Ба, як кличуть Бориса Березовського в особливих колах, дістав до Києва. Саме за розробленої ним й перевіреною у   Росії рейдерською схемою з 12 по 19 жовтня ц.р. відбулось блискавичне   захоплення державного підприємства «Поліграфічний комбінат «Україна» по виготовленню цінних паперів».

 

Довідка 

 

Поліграфкомбінат «Україна» створено на початку 90 років для виробництва документів (перш за все ідентифікаційних) нової незалежної держави Україна, що зявилась на мапі Європи. Це підприємство сурового режиму, який здійснюють СБУ, МВС та Мінфін України.

 

Втім, за технологією великого Ба-Ба, режимні перетини було зламано всього за сім днів без зайвого шуму й гаму.  Тимчасово виконуючий обов’язки директора комбінату (підчас хвороби останнього) такий собі пан Музика В.П. водночас видає кілька наказів, які ставлять державне режимне підприємство під повний контроль приватного консорціуму «ЄДАПС».

 

Довідка

 

За даними МВС, цитуємо, «За наявною інформацією, безпосереднім або опосередкованим власником приватних підприємств, які ввійшли до консорціуму «ЄДАПС», є громадянин Сидоренко Ю. Г., який у даний час мешкає в Швейцарії, де притягався до кримінальної відповідальності та відносно якого Генеральною прокуратурою України порушено кримінальну справу». 

 

Діючи суворо за технологією Бориса Березовського (наче той його консультував з Англії), пан Музика В.П., по-перше,   перевів рахунки ПК «Україна» до одного з головних засновників консорціуму «ЄДАПС», до ТОВ «СІВ» (Комерційний індустріальний банк).

 

По-друге, пан Музика В.П з повним порушенням вимог Статуту державного режимного підприємства, перевищуючи свої повноваження як тимчасово виконуючого обов’язки директора, своїм наказом звільнив з посади п’ятьох фахівців вищої ланки управління. А саме: заступника директора з режиму, заступника директора з правових питань, заступника директора з загальних питань, заступника директора з фінансових питань, заступника директора з кадрових питань. Їх місце зайняли відповідні посадовці ТОВ СП «Голографія»  –   ще одного засновника славнозвісного консорціуму «ЄДАПС».

 

Довідка

 

ТОВ СП «Голографія» виставило ДП ПК «Україна» сумнівний  за змістом  позив  на відшкодування майже 70 мільйонів грівень й виграло справу  у судах першої, апеляційної, касаційної інстанцій та Вищого господарського суду.

 

Однак Верховний Суд України 10.10.06 р. задовольнив касаційне подання Генеральної прокуратури на ці рішення, які, природно, скасовано, а справу направлено на новий розгляд до господарського суду м. Києва.    

 

Таким чином ціна питання – 70 мільйонів грівень. І це не перший подарунок консорціуму «ЄДАПС». Сьогодні він контролює виробництво і реалізацію  30 найменувань  державних документів нашої країни загальним накладом  у декілька мільйонів, а й ще – випуск акцизних марок, де рентабельність становить заввишки 1000 процентів!

 

За таких шалених грошей стає зрозумілим мовчазна згода на дії В.П.Музики голови Держзнаку Мінфіну пана Штефана В.М. та заступника міністра фінансів пана Макацарії С.М., які безпосередньо курирують діяльність держпідпрємства ПК «Україна».    

І останнє. Тертя швейцарських правоохоронців з паном Сидоренком Ю.Г. скінчилися тим, що він  певний час просидів у місцевої в’язниці, а потім втік до Східної Азії. Перелік питань вітчизняної прокуратури до цього пана  займає не одну сторінку. Тут тобі і підозри в організації замахів й вбивств на замовлення, фінансові махінації у сотні мільйонів доларів бюджетних коштів, незаконні торговельні справи, виробництво й трафік наркотиків та багато іншого. З України пан Сидоренко втік ще у 1994 році.

  Комментировать
  Сортировать:
  в виде дерева
  по дате
  по имени пользователя
  по рейтингу
   
   
   
   
   
   вверх