EN|RU|UK
 Политика Украины
  6296  14

 Про уряд та культуру менеджменту


Автор: Валерій Пекар

Відбувається деградація управлінської культури. Культура їсть стратегію на сніданок, сказав Пітер Друкер, але якщо стратегії немає, то культура їсть своїх носіїв.

1. Попередній уряд працював без чітких показників ефективності (KPIs). Вибачте, але рейтинг президента не може бути ключовим показником ефективності уряду.

2. Попередній уряд звільнено без оголошення їхньої провини. Натомість їх похвалили за роботу. Це означає, що:
2.1. Члени попереднього уряду не знають, за що їх звільнено. Це демотивує, адже вони не можуть зробити висновків.
2.2. Члени нового уряду не знають, за що звільнили членів попереднього уряду. Це дезорієнтує, адже вони можуть через незнання повторити ті самі помилки.
2.3. Громадяни не знають, за що звільнили членів попереднього уряду. Це погіршує здатність громадян адекватно оцінювати роботу уряду.

3. Частина членів попереднього уряду перейшла у новий уряд. Ні ті, кого звільнено, ні ті, хто залишився, не знають критеріїв звільнення чи залишення.

4. Новий уряд так само не має ключових показників ефективності. "Зробити неможливе" - це не найкраща постановка цілі та не найкраща мотивація.

5. З двох попередніх пунктів легко зробити припущення, що ключовим показником ефективності урядовця є слухняність. Але ні. Частина дуже слухняних звільнена, а серед тих, хто залишився, є неслухняні. Наслідок: ще більша дезорієнтація та демотивація.

6. З багатьма кандидатами фактично не було співбесід або ж були дуже короткі та про несуттєве. Багато кандидатів дізналося про призначення зранку в день призначення, бо попередньо обрані відмовилися. Очевидно, що кандидати не мали часу розробити та представити своє бачення.

7. Ніхто не дивився на уряд з точки зору сумісності (хай не психологічної, а хоча б ідеологічної) та здатності працювати як команда.

8. Прем'єр-міністр як керівник уряду майже не мав впливу на обрання членів уряду. Навіть часу для цього не мав. Його авторитет серед міністрів буде приблизно дорівнювати нулю.

Це називається деградація управлінської культури.

Культура їсть стратегію на сніданок, сказав Пітер Друкер.

Але якщо стратегії немає, то культура їсть своїх носіїв.

Валерій Пекар

Источник: https://censor.net.ua/r3179882
 Топ комментарии
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх