EN|RU|UK
  521  1

 СПІКЕРІАДА ЗАКІНЧИЛАСЯ. А ІМ’Я ПРЕМ’ЄРА ЩЕ НЕ ЗНАЄ НАВІТЬ АХМЕТОВ.

Для нашоукраїнців та БЮТівців зрада – болючий удар. І дійсно – всі чекали, коли всіх «кине» «НУ», а тут, виявляється, спізнилися...

«Скандальная моя, вовремя предать – это не предать, это – предвидеть».

 

 

Герой Валентина Гафта, к/ф «Гараж»

 

 

 

 

Якщо на спокійного сенбернара дуже довго гавкатимуть мопси і пекінеси, то хай не дивуються, якщо одного ранку вони прокинуться порваними на шматки. Щоправда, за всіма законами кінології такого озлобленого сенбернара заведено усипляти.

 

 

 

 

Олександр Мороз сподівається, що його майбутнє буде зовсім іншим і має на це повне право. Пройде час, «Наша Україна» відійде від шоку і заяви про її опозиційність забудуться. Як варіант розглядається, що «НУ» таки причеплять до коаліції і всім буде добре. Принаймні, треба просто перечекати  і подивитися на розвиток подій.

 

 

 

 

Єдине ж, що можна сказати після вчорашніх баталій це «Браво, Мороз!».  Сценарій був розіграний із філігранною точністю та вражаючим естетизмом. І скільки завгодно противники Сан Санича можуть говорити про моральність та зраду, але це вже не матиме абсолютно ніякого значення. Україна має нового спікера і, фактично, прем’єра.

 

 

 

 

Хто ним стане, ще не можуть (або не хочуть?) сказати самі «Регіони». «Ім’я прем’єра ми поки не знаємо», - посміхаючись говорить в ексклюзивному коментарі «Цензор.НЕТ» Ринат АХМЕТОВ. І додає: можливо, це буде Віктор Янукович, а, можливо, і Микола Азаров – не дарма ж його висували на посаду спікера.

 

 

 

 

Дійсно, Микола Янович вже, бодай, своїм спікерським самоспаленням заслужив якусь посаду. Адже, навіть страшенні овації, що  влаштували «регіонали» після голосування викликали лише іронію – нуль голосів завжди є нулем.

 

 

 

 

Євген КУШНАРЬОВ протягом усього дня не переставав повторювати свою тезу: «Найбільш ефективною була б широка коаліція». Цілком прозорий сигнал для «Нашої України». Як показав час, він таки був правий, коли говорив про критичну масу депутатів, котрі вважають помаранчеве об’єднання штучним…

 

 

 

 

Володимир БОЙКО, що представляє в СПУ промислову групу, страшенно не любить, коли хтось називає його помаранчевим. Тому він задоволений результатами голосування: «Я не бачу сьогодні іншої кандидатури, котра здатна об’єднати дві частити  сесійної зали та країни».

 

 

 

 

На нашоукраїнців та БЮТівців, правда, такі висловлювання не діють. Для них зрада – болючий удар. І дійсно – всі чекали, коли всіх «кине» «НУ», а тут, виявляється, спізнилися.

 

 

 

 

…Порошенко ходить по Верховній Раді злий, як чорт, у Юлі, схоже, просто не має слів. Депутати вишикуються в чергу за бюлетенями, жартуючи про пиво і обіцяють, що вкидатимуть їх особисто – мовляв, керівники фракцій їм довіряють.

 

 

 

 

Результат прогнозований. Соціалісти, за чутками, не дають двох голосів. Один з них – Йосип Вінський, інший, ймовірно, Галина Гармаш. Та, зрештою, демарш Йосипа Вікентійовича, коли він звинуватив Мороза у зраді, ні до якого результату не призвів – спікера обрано і «регіонали» радіють так, ніби саме їх представник став головою Верховної Ради.

 

 

 

 

Віктор ЯНУКОВИЧ на питання чому ж «прокинули» Азарова відповідає просто: «Вирішили голосувати за компромісну кандидатуру». Фракція зібралася, подивилася, що їх висуванець не проходить і все.

 

 

 

 

Тепер «Регіонам» можна готуватися до прем’єрського крісла. Ймовірність того, що в нього сяде все ж таки Азаров, а не Віктор Федорович – величезна. Принаймні, для соціалістів це був би ідеальний варіант за необхідності збереження гарного обличчя при не зовсім однозначній грі.

 

 

 

 

Петро СИМОНЕНКО дає коментарі зі щасливим сяйвом в очах – попри прогнози журналістів фракція таки вирішила проголосувати: «У зв’язку з тим, що реалізовується наш план». Вони можуть бути тепер спокійні за працевлаштування Адама Мартинюка.

 

 

 

 

Надалі залишається чекати нової коаліції. БЮТ все ще не втрачає надію, що вона не буде створена так швидко. «Я подивлюсь як комуністи поставлять підписи під угодою: одна справа гроші заробляти, а інша – брати на себе політичну відповідальність», - говорить Олександр ТУРЧИНОВ. До вчорашніх подій у нього ставлення однозначне: «Це, як мінімум, змова».

Насправді ж це – об’єктивна реальність. І з нею треба рахуватись.

 

 

Источник: Олександр Курінський
  Комментировать
  Сортировать:
  в виде дерева
  по дате
  по имени пользователя
  по рейтингу
   
   
   
   
   
   вверх