EN|RU|UK
 Общество, Происшествия
  30597  39

 Викрадення автомобіля волонтерки - чому невловимі злодії?


Автор: М.Комарова

Вмощуйтесь зручніше, зараз буду розповідати, як я шукаю свою викрадену автівку. Чтіво буде корисним таким само постраждалим як я та і взагалі усім власникам автівок.

Як повідомляв Цензор.НЕТ, о 15.29 20 січня з-під центрального входу "Піцца Ветерано" вул.Софіївська, 8, викрали автівку Toyota Venza, держ.номер СН 4543 АМ, темно-сірого кольору, що належить Марині Комаровій.

***

Допоки тиждень тому не зіткнулася з цією проблемою, навіть не підозрювала про те, який в нас жахливй стан у цьому питанні.

Ви в курсі, що за 2016-2017 роки кількість викрадень автівок збільшилась у 4 рази? В Києві у 2016р. було викрадено 1957 авто. В одному лише Ки-є-ві! Це по 5 автывок за день. Вдумайтесь тільки у цю цифру...

Розказати, чому це так папулярно зараз і чому їх не знаходять?
Тому що війна.
Тому що автівкі через ОРДЛО женуть на рассію.
Тому що угнати дуже легко з допомогою "удочкі".
Тому що в нас немає централізованої системи відеоспостереження.
Тому що немає елементарних засобів для пошуку.
Тому що в поліції та карному розшуку працівників катастрофічно бракує.
Тому що корумповані старі менти беруть участь у схемі.
Тому що реформу не додєлалі і це дуууже удобно тим, хто бере участь у схемах. Бо це набагато полегшило умови для їхніх дєлішєк.
Тому, що комусь це потрібно...

Ми шукали мою Тойоту з друзями через 2 години після викрадення одразу, як прийнято, по дворах. Сподівалися, що вона десь відстоюється. Допоки о четвертій ранку я не побачила повідомлення у фейсбуці від дівчини, що вона бачила мою автівку. О дев’ятій ранку наступного дня ми поїхали до неї і дійсно побачили авто на відеорегістраторі. Стало зрозуміло, що авто одразу після викрадення потуліло за Київ. Бо з моменту, як це опудало-викрадач сіло в авто о 15.29, минуло 30 хвилин та о 15.59 воно було вже в Святопетрівському.

Відштовхучись від цієї точки ми пішли далі по трасі. Ми шукали камери на стовбах, на домах, на магазинах. Ми просили людей показати відео з камер. Ми відстежили авто майже до Фастова. Ми робили це на декількох автівках, по різних напрямках, з ранку до ночі, майже тиждень. Ми вже знаємо всі дороги та села у тому районі. Ми навіть чужу викрадену автівку знайшли, кинуту на узбіччі без номерів))) Десь люди йшли назустріч, десь ні, бо пофіг, десь “ой, в той день в нас камера зламалась”. Навіть поліції не йшли назустріч. Бо поліція не має права вимагати, лише попросити. Уявляєте глубіну проблеми? А оце “камера зламалась” ми чули в дуже потрібних нам местах по маршруту стільки разів, що це наштовхує на нєхароші мислі.

Автівка впевнено йшла по трасі Р-04 і десь у районі Фастова загубилася. Бо Фастів-це чорна діра. Більшість викрадених авто женуть через Фастів. Бо ця траса дуже гарна, майже без ямок. Практично без відеоспостереження. З дуууже великою кількістью отвєтвлєній, де через села можна вискочити на Білу Церкву, де купа разборок авто, на Житомір і т.д. Куди завгодно. Уявляєте, як це зручно? Та і в селах там спокійно можно відстоятися. І всі про це знають. І досі через цю диру гоняють. І ніхто за стільки років не прикрив цю лавочку.

Ми взнали, що відстійники є у Святопетрівському, у Білогородці, у Чорногородці, у Фастові. Всі про це знають. Чуваки работають без напряга взагалі. А Біла Церква, ооо...

І трагедія в тому, що всю цю роботу, яку ми зробили з друзями, одін слєдак, котрий буде вести вашу справу, на якому ще висить битовуха, квартирні крадіжки, вбивства і все таке інше, апріорі сам зробити не зможе. Бо на ньому купа інших справ, в нього нема бензину і йому потрібно отримувати дозвіл, щоб десь відео з камер отримати, а тільки це декілька днів може зайняти. А потім ще дивитись та аналізувати його. Тому якщо ви вважаєте, що ви написали заяву і він все кине і побежить вашу автівку шукати, то розслабьтесь. Це не рєально апріорі. Та ще і з цією кількістю викрадень авто кожного дня. Подивіться з цікавості різні сторінки у фейсбуці, присвячені угонам, ви афігєєте.

От якби всюду камери чи хоча б законодавчо дозволений доступ до приватних існуючих... Та відділ, який би в одному місці мав доступ до єдиної системи камер та міттєво міг відслідковувати... Але кому це потрібно? Краще займатися розробкою закона, звільняющого чіновників від відповідальності за незаконне збагачення.

Отже, вашу автівку поставлять в угон і може десь колись вона знайдеться. Хочте знайти скоріше, беріть участь самі. І не треба про “я плачу налоги”, бо в следака "зарплата маленька, засобів немає, людей не вистачає та купа більш важких справ”. Це замкнуте коло. І звіздець.

Викрадення автомобіля волонтерки - чому невловимі злодії? 01

Марина Комарова

Источник: https://censor.net.ua/r3047608
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх