EN|RU|UK
 Политика Украины
  18656  64
Материалы по теме:

 ТИТУШКИ ПОВТІКАЛИ. ТЕПЕР ГОЛОВНЕ НЕ СТАТИ НИМИ

ТИТУШКИ ПОВТІКАЛИ. ТЕПЕР ГОЛОВНЕ НЕ СТАТИ НИМИ

І війна з титушками вже закінчилася. Насправді усі найманці влади повтікали з міста ще позавчора. Тому основний виклик зараз – попередження погромів, мародерства та провокацій.

Дорогі сусіди по місту,

Нападати і роззброювати міліцію зараз - не можна. Це було треба робити три дні тому, коли міліція виконувала накази бандитів-високопосадовців. Зараз ці бандити повтікали. І керівники міліції теж. Тож хай ті міліціонери, що залишилися, ловлять крадіїв та грабіжників. Якщо ми знищимо райвідділки чи змусимо міліціонерів відсижуватися у них - крадіям та грабіжникам стане легше.

І війна з титушками вже закінчилася. Насправді усі найманці влади повтікали з міста ще позавчора. Тому основний виклик зараз - попередження погромів, мародерства та провокацій.

Для цього їздити по всьому району, як при старті наших ініціатив - не найкращий метод. Набагато ефективніше зараз організуватися за принципом - сусід із сусідами оберігають свою територію, зокрема, погано освітлені внутрішні двори.

Якщо ж проблеми будуть великими і треба буде підняти більше людей - дзвоніть на загальноміську цілодобову гарячу лінію 067 990 90 07. Так само можна заповнити цю форму, щоб і з Вами можна було зв'язатися https://docs.google.com/forms/d/13K1krqdI_mGF3BuwhKpnepZengrOGhQ8qfZsFPjfMCE/viewform.

Єгор Соболєв, блог УП

TUV0RVVYUmtRM2t3VERkUmRUbEhUekJaWWxGMVRrZFFTVTVEZVVsT1Eyb3dUSEpTWjA1RGR6Qk1hbEYyWkVNeFRIazRka3c1UXpRd1RHWlJjMlJETkRCTVdGRjJaRU0wTUV4V09EQk1XRkZ6ZEVkQk1FdzNVWFpPUTNjd1RHNVJkRTVEZHpCTU1UZ3dTa2hSZEdSSFFUQk1jbEpuT1VkRA==
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх