EN|RU|UK
  6658  71
Материалы по теме:

 ПРО ШТУРМ КИЇВРАДИ

Відкриття для киян Київради, яке влада називає захопленням будинку КМДА, було стратегічно правильним і гуманним рішенням. Люди на Майдані отримали чудове місце для відпочинку, щоб зігрітися. Отже відкриття Київради для потреб Майдану - це справедливо і гуманно.

Також це було справедливо і законно.

Адже, через особисте рішення Віктора Януковича не були проведені вибори в Київраду, не були проведені вибори мера Києва, які мусили відбутися ще в травні цього року. Отож кияни не змогли делегувати свої права на владу в місті законно обраним депутатам. Тому те, що відбулося вчора, називається - пряме правління народу. Люди з Майдану, яких підтримує майже весь Київ, зайшли в Київраду. Вони вирішили, що на Майдані киянам потрібна не йолка, а намети. Вони вирішили, що киянам зараз потрібні комунальні приміщення Київради, щоб зігрітися.

Отже відкриття Київради для потреб Майдану - це справедливо і гуманно.

Щоправда під час процесу відкриття Київради деякі мітингувальники, в основному люди похилого віку, критикували методи, якими ми відкривали Київради. А саме: я з групою осіб розбила шибки, щоб зайти всередину і відкрити двері.

Проте, чи були інші варіанти? Інші методи?

Я вважаю, що ні. Не можна було упускати момент.

Отож я була першою, з тих, хто пішов на штурм, я це робила, і вважаю, що прийняла правильне рішення. І дякую хлопцям з «правого сектору» за підтримку.

І готова взяти на себе відповідальність і негатив. Адже результат (дах над головою для тисяч людей, що вийшли на Майдан) вартий моєї репутації.

Є ще одна причина, чому я взяла на себе ініціативу.

Коли на вулиці виходить сотні тисяч людей дуже важливо стримувати протест в мирному руслі. Тому лідери політичної опозиції повинні закликати людей до миру, стримувати насильство та погроми. Тому добре, що відкривати Київраду першою кинулася я, людина безпартійна, не інтегрована в жодну опозиційну структуру.

Нехай цей негатив висить на мені.

Також важливо уточнити. Я беру на себе відповідальність за розбиті шибки на чотирьох вікнах фасаду та вхідних дверях. Також за зламані двері в приміщені охорони Київради. Так, це ми зробили.

Однак хочу зауважити, що погром всередині ми не чинили.

Хоча виявилося, що в проміжку між тим, як ми вийшли на вулицю і, коли масово зайшли люди, хтось побив вікна та скло в дверях в коридорі на першому поверсі Київради. Певно це було зроблено, щоб пізніше звинуватити нас у погромі. Ми цього не робили.

Однак хочу зауважити, що стосовно охорони Київради ніхто не чинив насилля.

Взагалі все відбулося так. Пробили вікно, зайшли в перше приміщення Київради. Це було приміщення охорони, і наша атака саме туди була психологічним тиском. Фактично ми звалилися їм на голову, бо застрибнули до хлопців у формі через перегородку.

Я говорила: «Хлопці, ми одна команда. Ми з вами проти Януковича. Відкривайте двері Київради».

Охоронці були шоковані, їх вдалося умовити не чинити опір. У випадку з Київрадою міліція перейшла на сторону народу. І це концепція нашої перемоги: міліцію треба перетягувати на нашу сторону. Внутрішньо вони готові. Навіть хлопці зі східних областей. Тому, треба стримуватися, не калічити міліціонерів. Адже, це Янукович приносить їх в жертву. Ще трохи - і вони це усвідомлять.

Тетяна Чорновол для Цензор.НЕТ

TUV0RVVYUmtRM2t3VERkUmRUbEhUekJaWWxGMVRrZFFTVTVEZVVsT1Eyb3dUSEpTWjA1RGR6Qk1hbEYyWkVNeFRIa3ZVWEE1UXlzd1dVUlJkbVJES3pCTVRGRjJkRU0zU1U1RGFUQk1SRkpuZEVkTk1Ga3ZVWFprUTNkTWVTOVJkVTVETXpCTVNGRjFUa014TUV3elVYVk9RekZtVGtOU01FeFlVbWRPUXpZd1dWQlNaMjU2VVcxMFExUXdTbEJSYTBoNlVXMTBRelF3VEZoUmMyNTZVWFpPUTNjd1RHNVJkRTVEZHpCTU1EMD0=
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх